مربی مس سونگون: انتظاراتم در زمین برآورده نشد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهاناسماعیل تقی پور در گفتگو با خبرنگار ورزشی مهر، اظهار داشت: امروز بازی را خوب شروع کردیم و با اینکه لیگ برتر فوتسال بعد از ۵۵ روز تعطیلی آغاز شد اما انگار از ابتدا لیگ را شروع کرده بودیم.

مربی تیم فوتسال مس سان گان ورزقان ادامه داد: هر چند بازیکنانم هشت هفته قبل را با شادی دنبال کردند، اما این تعطیلات چرا ایجاد اردوی تیم ملی و بازی های آسیایی در روند آماده سازی بازیکنان تاثیر داشت و باعث شد به اهدافی که امروز در زمین اجرا کرده بودیم دست پیدا نکنیم.

تقی پور اضافه کرد: درست است که زمان می برد تا بازیکنان به شرایط قبلی خود بازگردند اما خدا را شکر در بازی امروز سه امتیاز را برای دل هواداران به دست آوردیم. من خوشحال کردن

وی اذعان داشت: با وجود اینکه بیشتر توپ های ما در جریان بازی گل نمی شد، انتظار داشتیم بازی پرنشاط تری از شاگردانم مقابل تیم زرند کرمان شاهد باشیم. این است باعث می شود در آینده بهترین کار را انجام دهیم.

تقی پور درباره تیم فولاد زرند کرمان گفت: ما تا به حال به تیم میان جدولی نگاه نکرده بودیم و همانطور که دیدید در جریان بازی با انگیزه زیادی به مصاف ما آمدند و این شرایط را می توان در تمام تیم هایی که حضور دارند مشاهده کرد. علیه ما . این مقابل تیم مس سان گان بازی کردن به همه تیم ها انگیزه می دهد و این از شاخه آن را دشوار می کند

درباره اختلافش با فرهاد فخیم توضیح داد: با اینکه بنده هستم در آن من هنوز مصاحبه ای انجام نداده ام، اعلام می کنم که اختلافی وجود ندارد، فقط یک موضوع انضباطی است و منتظر نظر کمیته انضباطی هستیم. من انتظار دارم با پایان این نسخه، فرهاد فخیم او به دلیل اینکه کاپیتان تیم مس است در تمرینات و بازی های آینده در کنار تیم خواهد بود. سان گان این است.

من باید بگویم؛ تیم مس سان گان آنها با پیروزی ۴ بر ۱ مقابل فولاد زرند کرمان و با کسب ۲۴ امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار دارند.