مردم اصفهان در محکومیت توهین‌های اخیر راهپیمایی می‌کنند/ فریاد بصیرت انقلابی از نیمی از جهان می‌پیچد.


غلامرضا رضایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، اظهار داشت: هتک حرمت مقدسات و آتش زدن کتاب رحمت و حکمت قرآن کریم دل ها را شکسته است. ملت مسلمان ایران در ایام سوگواری اربعین بر کفن پوش حسین بن علی (ع) یاران از وفاداری خود مجروح و خون آلود شدند.

وی افزود: طراحی اتاق فرماندهی و پشت صحنه این حرکت شیطانی و تداوم سیاست های عمیقا ضد اسلامی ائمه کفر ریشه در سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی و ماجراجویی دولت های استکباری و بازیگران میدانی آنها دارد. حلقه های وابسته به آنها و عوامل کوردل و سیه در این توطئه شیطانی و نفرت انگیز. در سازمان ملل همزمان با سفر رئیس جمهور برجسته.

رضایی گفت: مردم غیور اصفهان همراه با مردم سراسر کشور در محکومیت این حرکت شوم پس از اقامه نماز جمعه این هفته (اول مهر ۱۴۰۱) نفرت خود را از اقدامات وحشیانه برخی مزدوران و با اتحاد و اتحاد آنان اعلام کردند. با تخریب دیدار دشمن، ابراز انزجار و انزجار از این گونه اقدامات منفور، بصیرت انقلابی خود را فریاد خواهند زد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: این راهپیمایی روز جمعه از مصلی اصفهان به سمت چهارراه فرایبورگ انجام می شود و مردم انقلابی اصفهان با راهپیمایی این حرکت را محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام/۳۶۴۹/ر
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید