مردم ورامین یاوران انقلاب هستند


به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام مهدی دربانی، مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران عصر امروز در جمع مردم ورامین در مسجد اعظم صاحب الزمان (عج) به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: قیام ۱۵ خرداد: مردم ورامین به استان کمک می کنند ادبیات در بین مردم ورامین حضور یافت.

وی گفت: مردم ورامین در ۱۵ خرداد به شهادت رسیدند، کفن پوشیدند و قیام کردند و با خون خود حمایت خود را از ولایت اعلام کردند و باید بر مردم ورامین که همچنان یاور و پیرو ولایت هستند درود فرستاد. .

مدیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه تهران افزود: انقلاب همچنان مدیون مردم ورامین و منطقه ورامین است و مردم این دیار نباید اجازه دهند این تاریخ گرانبها به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام دربانی تصریح کرد: امروز دشمن با تدبیر هزار چاقو به میدان آمد تا مردم فرصت دفاع نداشته باشند اما مردم ما در مواقع حساس به غسل ​​و دفاع از ولایت ادامه می دهند. “

وی گفت: امیدوارم مدال پرافتخار بصیرت و ولایتمداری مردم ورامین تا ظهور امام زمان (عج) حفظ شود.

مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران با تجلیل از مقام آیت الله محمودی گلپایگانی گفت: آیت الله محمودی با فضیلت ترین و مسن ترین امام جمعه کشور است و این مرد زاهد و الگوی تقوا روحش در این خطه قرین رحمت است. .

انتهای پیام/ ۶۷۰۳۷
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید