kermanyy

Friday, 22 October 2021

مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین خوب با تاثیر کمی است ، که به ایجاد تعادل در ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و نفس های عمیق استفاده شده در هر کلاس برای رفاه کلی خوب است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای گروهی تمرینات یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش بخش هستند. حرکات بی دلیل نیستند و هر موقعیت (یا موقعیت) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش وزن ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای مدیریت و اصلاح پست ها به گونه ای آماده هستند که بدون آسیب و فشار کامل شوند.

این یک تمرین ملایم اما قوی است که همه سنین از آن لذت می برند و احساس خوبی نسبت به آن دارند ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن سفتی و درد مفاصل را تغییر می دهند. و کسانی که مبتلا به درد مزمن مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس هستند.

افرادی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، رهایی از تنش عضلانی و احساس کلی رفاه دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام است که باعث دلگرمی و حمایت می شود. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز در بحبوحه فشارهای بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور آرام می تواند ذهن شما را برای تمرکز مجدد و سلامتی بهتر پاک کند.

نگران دلایل ناپایدار و ناراحت کننده هستید؟ ما آن را دریافت می کنیم. مربیانی برای راهنمایی و اطمینان از یک تجربه روان و لذت بخش وجود دارد.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین شگفت انگیز بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *