kermanyy

Saturday, 23 October 2021

مریک گارلند از FBI برای مقابله با تهدیدها علیه کارگران مدرسه درخواست می کند

مریک گارلند از FBI برای مقابله با تهدیدها علیه کارگران مدرسه درخواست می کند


مریک گارلند ، دادستان کل ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که FBI پاسخ نیروی انتظامی را به آنچه گارلند آن را “افزایش نگران کننده آزار و اذیت و تهدید به خشونت علیه مدیران مدارس ، اعضای هیئت مدیره ، معلمان و کارکنان” خوانده است ، هدایت خواهد کرد. ”

گارلند در یادداشتی خطاب به دادستان های فدرال و کریستوفر ری ، مدیر FBI ، نوشت: “در حالی که بحث های قوی در مورد موضوعات سیاست بر اساس قانون اساسی ما محافظت می شود ، اما این حمایت شامل تهدید به خشونت یا تلاش برای ارعاب افراد بر اساس دیدگاه های آنها نمی شود.” وی افزود: “تهدید به کارمندان دولتی نه تنها غیرقانونی نیست ، بلکه بر خلاف ارزش های اصلی ملت ما است.

AG می گوید: “کسانی که وقت و انرژی خود را برای اطمینان از این که فرزندان ما از آموزش مناسب در محیطی مطمئن برخوردار هستند ، مستحق این هستند که بتوانند بدون ترس از ایمنی خود کار را انجام دهند.”

گارلند چند روز پس از آنکه انجمن ملی هیئت مدیره مدارس (NSBA) در نامه ای به رئیس جمهور بایدن مدعی شد “مدارس دولتی و رهبران آموزش و پرورش آمریکا در خطر فوری قرار دارند” به یادداشت های خود شلیک کرد.

در نامه 29 سپتامبر آمده است که آنها به شدت با تحمیل دستورالعمل بنایی در مدارس و همچنین “تبلیغاتی که ادعا می کرد نظریه نژادی شامل دروغ در تدریس و برنامه های درسی کلاس درس است” به عنوان مبنایی برای ده ها رویداد در جلسات هیئت مدیره مدارس امسال مخالفند.

جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون به دلیل امتناع جمعیت از استراحت در آشبورن ، ویرجینیا لغو شد.
REUTERS

در ادامه این نامه آمده است: “این تبلیغات علیرغم این واقعیت که نظریه نژادی در مدارس دولتی تدریس نمی شود و همچنان یک مدرسه حقوقی پیچیده و یک مقطع تحصیلات تکمیلی بسیار فراتر از محدوده کلاس K-12 است ، ادامه می یابد.”

NSBA سپس توصیه کرد “[a]از آنجا که این اقدامات سوء استفاده ، خشونت و تهدید علیه مقامات مدارس عمومی افزایش یافته است ، طبقه بندی این اقدامات عمده می تواند به نوعی تروریسم داخلی و جنایات نفرت تبدیل شود “و از دولت بخواهید موضوع را بررسی کند.

این نامه در ادامه به بیش از 20 مورد گزارش شده در کالیفرنیا ، فلوریدا ، جورجیا ، نیوجرسی ، اوهایو و دیگر ایالت ها اشاره کرد. در یک حادثه از سپتامبر ، یک مرد ایلینوی به اتهام ضرب و شتم و رفتار نامنظم به اتهام ضربه زدن به افسر مدرسه در جلسه دستگیر شد.

به گفته این گروه ، نامه ای به یکی از اعضای هیئت مدیره مدرسه اوهایو ارسال شده است: “ما دنبال شما هستیم”. “شما آنها را مجبور می کنید که از ماسک استفاده کنند – بدون هیچ دلیل دیگری در این دنیا به جز نظم و انضباط. و برای آن شما گران می پردازید. ”

به کریستوفر ری ، رئیس FBI دستور داده شد تا جلساتی را با مقامات مدارس فدرال ، ایالتی و محلی برنامه ریزی کند.
کریستوفر ورای ، رئیس FBI ، مأموریت داشت تا با مقامات مدارس فدرال ، ایالتی و محلی جلساتی ترتیب دهد.
شکافتن

گارلند در یادداشت خود به FBI و وکلای آمریکایی دستور داد تا جلساتی را با رهبران فدرال ، ایالتی ، محلی ، قبیله ای و منطقه ای در مدت 30 روز برای “بحث در مورد استراتژی های مقابله با تهدیدها” برنامه ریزی کنند. ”ارزیابی و پاسخ. ”

مدیر عامل موقت و رئیس چیپ اسلاون NSBA در بیانیه ای اظهار داشت که این اقدام گارلند “پیامی قوی برای افرادی با قصد خشونت آمیز است که هدف آنها ایجاد اختلال ، ایجاد مزاحمت در مدارس دولتی ما و سوق دادن جوانان بین هیئت مدیره مدارس و والدین ، ​​دانش آموزان و دانش آموزان است. جوامعی که به آنها خدمت می کنند. “

اسلاون می گوید: “طی چند هفته گذشته ، اعضای هیئت مدیره مدرسه و سایر رهبران آموزش و پرورش تهدید به مرگ و تهدید و آزار و اذیت ، هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری شده اند.” وی ادامه داد: چشم انداز هرج و مرج و اختلال در مدارس ما – که بسیاری از آنها حتی به مدارس محلی ارتباطی ندارند – باعث می شود صدای والدینی که در مورد تحصیلات ، سلامت و ایمنی فرزندانشان باید شنیده شوند ، خفه شود. به این اقدامات ترسناک بر خدمات آموزشی و مدیریت هیئت مدیره مدرسه نیز تأثیر می گذارد. برخی حتی به قفل مدرسه منجر شده اند. ”

اسلاون در پایان گفت: “ما باید به کار خود بازگردیم تا نیازهای همه دانش آموزان را برآورده کنیم و اطمینان حاصل کنیم که همه دانش آموزان برای آینده ای موفق آماده هستند.” “این چیزی است که اعضای هیئت مدیره و والدین به آن اهمیت می دهند. ”

با سیم های پست

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *