kermanyy

Friday, 22 October 2021

مری تایلر مور امروز به مدت 60 سال به قدرت کمدی تبدیل شد

مری تایلر مور امروز به مدت 60 سال به قدرت کمدی تبدیل شد


نمایش دیک ون دایک اکتبر بسیار خوشحال است. در اصل 60 سال از اولین نمایش این نمایش می گذرد – اولین نمایش که تلویزیون را همانطور که می شناختیم به تلویزیون تغییر داد ، همانطور که امروز می شناسیم. اکنون ، یک هفته بعد ، ما 60 سال از آن روز را جشن گرفتیم دیک ون دایک نشان می دهد برنامه دوم “سبزه موی بلوند من”. این فراتر از قسمت دوم این مجموعه معروف است. نمی توان تأثیر آن بر تلویزیون را مبالغه کرد ، زیرا این برنامه طنزآمیز لحظه ای است که مری تایلر مور تبدیل به یک فرد خرافاتی شد.

مور قبل از ایفای نقش همسر تلویزیونی دیک ون دایک ، لورا پتری ، تقریباً هیچ چیز نمی دانست. بزرگترین اعتقادات وی تا به امروز به عنوان منشی باورنکردنی بود و تنها در 10 مورد از آنها تا حدی دیده شد ریچارد دایموند ، ردیاب خصوصی و به عنوان طلسم رقص پیکسی در محصولات لوازم Hotpoint. اولین بار او به عنوان یک فرد معمولی در یک نمایش که شامل نام او می شد و و در مقابل یک دیک ون دایک جدید از احساس برادوی بازی کرد خداحافظ پرنده، اسطوره وودویل و پیشگام تلویزیون موری آمستردام و رز ماری ، تهدیدی سه گانه که از سه سالگی یک خرافات ملی بود. مری تایلر مور چیزهای زیادی برای اثبات داشت – اما به نظر می رسید که او هرگز فرصتی برای اثبات چیزی نخواهد داشت!

این دلیل دیگری است که چرا نمایش دیک ون دایک خیلی انقلابی بود بااینکه من عاشق لوسی هستم با موفقیت ، زنان کمدی در اواخر دهه 50 تعداد کمی و فقط تعداد کمی داشتند خنده داربه مشاهده به عنوان نمایش دنی توماس، شناخته شده ترین پدر، آن را به بیور بسپارید، و دنیس یک تهدید آنها هدف بودند و مشخص بود که آنها مردان و پسران را هدف قرار می دهند. برای مثال نمایش Donna Reed دونا استون ، خانم خانه دار نیز به نمایش گذاشته شده است کاملبه لورا پتری ممکن است زن زیبای دیگری باشد که خانه را اداره می کند و به شوهرش که مسئول سر او بود توصیه می کرد. در عوض ، کارل رینر ، خالق سریال ، لورا پتری را تقریباً مانند یک سنگ در برابر دانا ساخته است – و اگر این در خلبان مشخص نبود ، در قسمت 2 مشخص شد.

اولین اثر توسط کارل راینر نوشته شده است “سبزه موی بلوند من” مال دیک ون دایک بسیاری ، بسیاری ، بسیاری از رویدادهای گردشگری برای مری تایلر مور. لورا نگران است که رابطه عاشقانه اش با راب (ون دایک) رو به کاهش است. آنها مدتی است ازدواج کرده اند ، صاحب فرزند هستند ، برای صبحانه ژاکت های قدیمی دارند ، او موهای خاکستری را از سرش بیرون انداخت – چگونه او جادوی قدیمی را باز می گرداند؟ راه حل همسایه اش میلی: آن بلوند! موارد زیر نتیجه نگرانی و رنگ مویی است که لورا از هم جدا می شود و سپس ناگهان سعی می کند قبل از اینکه راب به خانه بیاید آنها را رنگ کند. خوب ، او این کار را در نیمه راه انجام می دهد …!

نمایش دیک ون دایک - مری تایلر مور بلوند موهای بلوند
عکس: Hulu

وقتی راب می فهمد که همسرش در دهه 1960 تبدیل به یک حومه شهری شده است ، هارلی کوئین ، لورا دچار خرابی می شود – او خنده دار درهم شکستن. او گریه می کند ، هجاها را از طریق دوش های سنگین انتخاب می کند و بی معنی است. بزرگ و جادار است و مهمتر از همه ، زشتبه این فیلمنامه و این مرحله به شنوندگان اجازه می دهد ببینند مری تایلر مور ، که بسیار زیبا بود ، نمی ترسید که شبیه یک پیام رسان کمدی باشد. اینجا او است ، نیمی از موهایش سفید شده ، صورتش درگیر هیستریک های عظیمی است – نه تنها توجه همه را جلب می کند ، بلکه هیچ چیز را جلب نمی کند خندهبه به طور جدی – شنوندگان استودیوی زنده یاد مور را ادای احترام می کنند ، زیرا مونولوگ بدون نفس خود را با حلقه کردن دور ون دایک حلقه می کند.

من همه برنامه های کمدی این زمان را ندیده ام ، فقط با حرکات کامل آن آشنا شده ام DVD ها همسالان ، به احتمال زیاد مخاطبی در اکتبر 1961 چنین زن بامزه ای را از تلویزیون لوسیل بال در تلویزیون ندیده است. با توجه به اخبار اولیه مور از روزهای اولیه فیلم ، این نیز مقایسه عادلانه ای است DVD روی دکل Desilu Lucille Ball. مور در ابتدا خجالت می کشید. او می دانست که او کم تجربه ترین توپ شکار است. اما پس از یک تمرین ، بال به سمت مور رفت ، درست در چشمان او نگاه کرد و گفت: “تو خیلی خوب هستی” و به راه خود ادامه داد. آیا می توانید حتی فکر؟

با فرض “قسمت 2” سبزه موی بلوند من “است و با دیدن وضعیت لوسی ایش در حال حاضر ، به راحتی می توانید تماشای توپ را تصور کنید. سئو به پیش بینی ها نگاه کنید و مجبور شوید به تازه وارد بگویید که او بسیار خوب است. نسخه مور از نقش اصلی کمدی در “بلوند من – موهای سبزه” هیچ ارتباط ضعیفی نشان نداد دیک ون دایک نشان می دهد گروه و دارای یک قدرت کمدی جدید در تلویزیون بود. یک دهه بعد ، دنیا روی لبخند ماری من چرخانده شد. آن سفر با گریه مریم آغاز شد.

جریان نمایش دیک ون دایک “سبزه موی بلوند من” در هولو

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *