مسابقات دوندگان قهرمانی جوانان کشور همدان


مسعود بنوان سرپرست تیم دوومیدانی همدان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: تیم دو و میدانی جوانان استان همدان با ۶ مدال طلا، دو نقره و یک برنز و دو عنوان چهارمی قهرمان کویت شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات از روز سه شنبه با حضور برترین دوندگان از سراسر کشور در ورزشگاه آفتاب انگلیسی تهران آغاز و شب گذشته با قهرمانی دوندگان استان همدان به پایان رسید، افزود: در این مسابقات همدان سکوی اول تیم با ۹۶ امتیاز و گلستان با ۷۵ امتیاز و خوزستان با ۴۳ امتیاز دوم و سوم شدند.

رئیس کمیته دو و میدانی استان همدان خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات و در رده های دختر و پسر، کمیته جوانان و جوانان و رده های سنی پایه فدراسیون و کارشناسان کمیته های تخصصی از نزدیک ورزشکاران را پیگیری کردند.

بنوان ادامه داد: این کمیته ها در خصوص شرایط ورزشکاران سطح بالا برای حضور در میدان آماده سازی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار است از ۳۱ تا ۲۴ مهرماه سال جاری برگزار شود، بحث و تبادل نظر شد. در کویت

وی گفت: بر اساس اعلام فدراسیون دو و میدانی، اسامی ورزشکاران منتخب رده سنی جوانان برای دعوت از آنها برای حضور در عرصه آماده سازی تیم ملی دو و میدانی کشورمان به زودی اعلام می شود و امیدواریم افراد زیادی از استان به اردو فراخوانده می شود.

رئیس هیات دوومیدانی استان همدان با اشاره به نتایج مسابقات دو و میدانی قهرمانی پسران کشور گفت: پارسا فامیل بابایی در دوی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر، متین شهبازی در ۳۰۰۰ متر، محمدحسن الست در یک کیلومتر پیاده روی، امیرحسین زندی در ۱۱۰ متر با مانع و یاسین گل محمدی که در ۴۰۰ متر بامانع عنوان قهرمانی را کسب کرد.

وی تصریح کرد: علاوه بر این سجاد موسالو در ماده ۱۵۰۰ متر عنوان دوم را به دست آورد و پوریا قائمی در ماده پرتاب به مقام سوم دست یافت.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید