مشاغل آسیب دیده سیل در حال تعمیر هستند


به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از مناطق و روستاهای سیل زده شهرستان های فیروزکوه و دماوند بازدید و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

ترکمانه در این بازدید از احیای مشاغل آسیب دیده از سیل خبر داد و گفت: علاوه بر برنامه های در دستور کار برای ایجاد اشتغال در فیروزکوه، ۱۰۰ طرح جدید جامعه محور نیز در مناطق سیل زده اجرا می شود.

وی افزود: همچنین با استقرار نیروهای جهادی به زودی بازسازی منازل آسیب دیده نیز آغاز می شود.

مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به وجود گل و لای در باغات فیروزکوه و دماوند گفت: تمهیدات لازم برای حذف گل و لای موجود از باغات کشاورزی با استفاده از بیل مکانیکی انجام شده است.

ترکمانه تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان امام همانند سال های گذشته بخشی از لوازم خانگی آسیب دیده و تخریب شده را تامین و به مردم تحویل می دهد.

وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام نیز متعهد به تامین انواع حیوانات تلف شده در جریان سیل و جبران خسارات دامداران و دامداران است.

ترکمانه با تاکید بر تدارک تیم های پزشکی و امدادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مناطق سیل زده فیروزکوه خاطرنشان کرد: این آمادگی وجود دارد که در صورت اعلام نیاز یکی از بیمارستان های سیار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به این مناطق مستقر و مستقر شود. فرمانداری

مدیرعامل بنیاد برکت در پایان خاطرنشان کرد: از همان ساعات اولیه وقوع سیل در فیروزکوه و دماوند اقلام اساسی ضروری از جمله آب سالم و مواد غذایی به این مناطق ارسال شد.

انتهای پیام/ت ۳۸
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید