مشاور ولی فقیه در سیستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوچستان حادثه حرم رضوی را محکوم کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند زاهدان، به نقل اجتناب کرده اند روابط نهایی محل کار مشاور ولی فقیه در سیستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوچستان، در بخشی اجتناب کرده اند بیانات آیت الله مصطفی مهامی در خصوص حادثه مشهد آمده است: را انتخاب کنید و انتخاب کنید این گله ها درست است. . بهشت محمد صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را بارورتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان جهان را آگاهتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدتر می تنبل.

این ادعا می افزاید: این حادثه تلخ برگ زرین عکس در کتاب ادای احترام به روحانیونی است کدام ممکن است در حالی کدام ممکن است همراه خود حمله ها معارضان سرکوب می شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هیچ تهدیدی هراسی نداشتند، سینه آنان را هدف قرار دادند.

ملت فهیم ایران همراه خود تحلیل دقیق این واقعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید محبوبیت از محسوس توطئه های مستکبران فریب تفرقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده دشمنان برای اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسجام مسلمانان را هر چقدر هم کدام ممکن است باشند نخواهند خورد. بر اوج آنها فریاد بزن دشمنان دقیق امت اسلامی آمریکای جنایتکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه کردن کشیده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نابودی درست سازه های کفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکفیر از دوام نکرده اند.

اینجانب ضمن ابراز تأسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثر اجتناب کرده اند این واقعه تلخ بیانیه سوگند خورده حجت الاسلام اصلانی اجتناب کرده اند روحانیون فداکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادگر را در پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) مقام معظم مدیریت تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسایش عرض می نمایم. انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اش. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگران در ایران اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویژه ملت ایران را به پایداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بصیرت دعوت می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهان برخورد شدید همراه خود عاملان این حادثه ناگوار هستم.

انتهای پیام/ ۳۱۳۹
این را برای صفحه اول اصرار دهید