مصوبه سفر ریاست جمهوری افتتاح شد/ گره باغ ۱۱ ساله لرستان موزه دفاع مقدس لرستان افتتاح می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، فرهاد زویار امروز در حاشیه بازدید از باغ موزه دفاع مقدس لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این روزها مصادف با سالروز عملیات مرصاد است که رزمندگان لرستان در آن نقش آفرینی کردند. این عملیات

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در باغ موزه دفاع مقدس استان هستیم، مجموعه ای که از سال ۹۰ شروع به کار کرده و یکی از مجموعه های منحصر به فرد محسوب می شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه سازه خوبی برای باغ موزه استان طراحی شده است افزود: در مرحله نهایی کار و در مراحل پایانی برای کاوش این مجموعه هستیم.

زویار گفت: موزه دفاع مقدس جردیم دو لرستان سال گذشته به دلیل کمبود اعتبار دچار وقفه شد که با سفر ریاست جمهوری به استان مراحل تکمیل پروژه از سر گرفته شده و به نظر می رسد افتتاح و بازدید عموم مردم باشد. در هفته دفاع مقدس

وی با اشاره به وجود چند بخش در باغ موزه لرستان گفت: در سفر آیت الله رئیسی به استان ۲۵ میلیارد تومان برای این مجموعه در نظر گرفته شد و برای کمبودهای موجود از طریق منابع استانی و اتباع اعتبار تامین می شود. .

استاندار لرستان تکمیل پروژه های ناتمام را از اهداف کاری خود عنوان کرد و تصریح کرد: باغ موزه دفاع مقدس لرستان نیز یکی از پروژه های اساسی استان است که اعتبار لازم برای تکمیل آن را دریافت خواهد کرد. این در حالی است که در حال حاضر ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۲ درصد باقی مانده پروژه را نیمه کاره رها کرده است.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید