معرفی جانشین نویدکیا / دستیار مورینیو ۳ سال سرمربی سپاهان شد + عکس


به گزارش خبرگزاری فارس، خوزه مورایس، مربی ۵۶ ساله پرتغالی پس از سفر به اصفهان و بازدید از امکانات و زیرساخت های حرفه ای باشگاه سپاهان، مذاکرات فشرده ای را با مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه انجام داد و قراردادی را امضا کرد. قرارداد یک ساله هدایت تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان.

در رزومه مربیگری موریس، او تیم هایی مانند چونبوک هیوندای موتورز از کره جنوبی، آنتالیا اسپور از ترکیه، A. Ç. آتن یونان، الهلال و الشباب عربستان سعودی دیده می شود.
کسب عنوان سرمربی در لیگ های معتبر آسیا از جمله قهرمانی لیگ K کره جنوبی در فصول ۲۰۱۹-۲۰۱۸ و ۲۰۲۰-۲۰۱۹، قهرمانی جام کره جنوبی در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ با تیم چونبوک هیوندای موتورز، قهرمانی عنوان قهرمانی لیگ برتر. عربستان در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ با تیم الهلال و قهرمانی در سوپرجام عربستان در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ یکی از افتخارات این مربی در فوتبال آسیا است.
این مربی باتجربه دستیار خوزه موربینو در اینترمیلان، چلسی و رئال مادرید بود.
مورایس در رده بندی جهانی مربیان منتشر شده توسط clubworldranking در جایگاه سی و یکم قرار دارد.

لازم به ذکر است، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پس از تجزیه و تحلیل رزومه بیش از ۱۴۳ مربی و برگزاری ویدئو کنفرانس آنلاین با ۲۳ مربی از سراسر جهان، مراحل انتخاب خوزه مورایس را به پایان رساند.

لازم به ذکر است ژوزه مورایس پیش از آغاز مذاکرات با باشگاه سپاهان درخواست بازدید از زیرساخت های تیم فوتبال این باشگاه را داشت که پس از بازدید و تایید این سرمربی، روند مذاکرات تا نتیجه نهایی طی شد. متعلق به قرار داد.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید