معرفی وزارتخانه های خوب و بد به رئیس جمهور در موضوع عفاف و حجاب


به گزارش خبرنگار قرآن و عترت خبرگزاری فارس، مدیران و اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر صبح امروز با آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، کشور، اقتصاد، آموزش و پرورش، نماینده وزارت اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده قوه قضائیه به همراه حجت اسلام صدیقی، رئیس هیئت مرمت امر به معروف، هاشمی گلپایگانی، حجت الاسلام آقا تهرانی دبیر ستاد امر به معروف از مجلس، آیت الله کعبی و آیت الله عبداللهی به عنوان اعضای خبرگان رهبری و سردار قریشی از بسیج حضور داشتند.

دیدار با رئیس جمهور در روز اول محرم الحرام

حجت الاسلام سیدعلی خان محمدی سخنگوی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در گفت وگو با فارس درباره این دیدار اظهار داشت: این جلسه قبل و در نهایت در اولین روز ماه محرم برگزار شود. ، همزمان با اولین روز از دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر. نهی از منکر انجام شد.

۳ دستور جلسه اصلی

وی از قرائت سه اعزام برای این جلسه خبر داد و گفت: در این جلسه موضوعاتی از جمله محورهای همکاری و تعامل با دولت به ویژه در بحث کارمندی، عفاف و حجاب و برنامه ستاد در این زمینه بررسی شد. تدوین قانون جامع امر به معروف و نهی از منکر دستور جلسه امروز را تکذیب کرد.

معرفی وزارتخانه های خوب و بد در موضوع عفاف و حجاب به رئیس جمهور

خانم محمدی درباره نظرات اعضا که به رئیس جمهور ارائه شد گفت: در این جلسه گلایه هایی مبنی بر عدم همکاری برخی وزرا با ستاد اجرای قانون عفاف و حجاب مطرح شد. از جمله وزارتخانه های گردشگری و حراست که عملکرد ضعیفی داشتند و همچنین وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و سازمان انرژی اتمی که عملکرد خوبی داشتند.

سخنگوی عمرو به معروف ادامه داد: سپس بحث گشت کارمند مداری مطرح شد و آقای. رئیسی گفت: ما نگران این موضوع هستیم و باید این کار انجام شود که کارمند کمتر برای مردم کار کند غیرقابل قبول است و باید اصلاح شود.

رئیسی: در اجرای قانون عفاف و حجاب از فضاسازی نترسید

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور گفت از فضاسازی نمی ترسم و کار را با قدرت انجام می دهم، گفت: آقا رئیسی گفت به افکار عمومی توجه کنید. همه وظیفه دارند و هرکس باید به وظیفه خود عمل کند و منتظر دیگران نباشد.

خانمحمدی ادامه داد: رئیس جمهور حمایت های لازم را انجام داد و گفت: دولت به عنوان بازوی قوی در کنار شماست بنابراین وزیر کشور برای پیگیری برنامه های ستاد و رفع مشکلات منصوب شد.

سخنگوی ستاد امر به معروف با اشاره به اینکه مسئولان باید دست از کار بردارند و عفاف و حجاب از نهادها باشد، گفت: ۳۲ تکلیف برای دستگاه ها مشخص شده است که در صورت اجرای صحیح مشکل حل می شود.

وی در پایان از دیدار با محمدباقر قالیباف رئیس جمهور و برخی نمایندگان مجلس در آینده خبر داد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید