kermanyy

Friday, 22 October 2021

“من فقط برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان دفتر آموزش و پرورش به مدارس بدون پشتیبانی نیویورک فرستاده شدند

“من فقط برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان دفتر آموزش و پرورش به مدارس بدون پشتیبانی نیویورک فرستاده شدند


هنگامی که شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسیناسیون COVID-19 را برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بار دیگر به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع کافی برای پر کردن ناگهانی جای خالی را دارد. کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی سیستم را برای پر کردن ترک کردند.

بخشی از این برنامه استقرار کارکنان مرکزی – کارکنان وزارت دفاع در دفاتر اداری – به همراه هزاران معلم جایگزین در مدارس بود.

دی بلاسیو اظهار داشت که این کارکنان طبقه متوسط ​​دارای تجربه و مجوز شهریه برای کار در کلاس ها با دانش آموزان بودند.

“ما هزاران و هزاران معلم مرکز واکسن با تجربه آماده کار داریم. این اولین قدم آشکار است ، اما این نیز صادق است که کارکنان مرکزی دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند که در صورت نیاز می توانند به وظایف مختلف بپردازند. “

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه آموزشی در کلاس ها متوجه شده اند. ارین کوتور ، کارمند اداره مرکزی ، به جای دفتر معمول خود در نزدیکی دادگاه چاپ ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش ، در منهتن ، به دلیل دفتر معمول خود در اوایل دوشنبه به یک مرکز آموزشی در بروکلین مامور شد.

کوتور ، که به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر فعالیت می کند و هرگز در کلاس درس کار نمی کند ، می گوید: “من هیچ صلاحیتی برای کار با کودکان ندارم.”

او گفت: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه به مرکز Pre-K نگاه کردم ، قطعاً فکر کردم که احتمالاً وظیفه میز کار را برای نگهبانان انجام می دهم ، یا شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک می کنم.” او می گوید: “و اساساً ، من شناور (غیرحرفه ای) در بسیاری از کلاس های درس حرکت می کردم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم.” ”

کوتور با سه تیم کوچک خود که تا 15 اکتبر به مدارس اعزام شدند ، گفت که دو همکارش در تلاش هستند تا حجم کار کل تیم را بر عهده بگیرند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارگر مرکزی این هفته در مدارس اخراج شدند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز تحصیل ، عنوان و تجربه هستند.” “برای کسانی که نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، راهنمایی اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند. ”

طبق دستور واکسیناسیون DOE ، کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه 4 اکتبر دریافت کنند یا با بیمه درمانی به مرخصی بدون حقوق مراجعه کنند یا بازنشسته شوند. پس از چندین چالش حقوقی و اتحادیه ها شهر را مجبور به ایجاد آزادی های پزشکی و مذهبی کردند ، دستور این هفته اجرا شد.

اوهانلون از DOE گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از حدود 148،000 کارمند این بخش واکسینه شده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسن دریافت کردند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شده اند.

با این حال ، این فرمان به این معنا بود که هزاران معلم واکسینه نشده و حرفه ای در این هفته گزارش کار نکرده اند ، غیابی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، عضو شورای شهر آموزش و پرورش ویژه که پسرش لوکاس قرار است از طریق DOE کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت کند ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی گفت: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند و گفتند که آنها را برای پوشش سایر کلاس ها در سایت های دیگر کشانده اند و این هفته نمی توانند درمان کنند.”

واورکا گفت ، این حرفه حرفه ای که با تئو ، پسر هفت ساله جسیکا واورکا در مدرسه بروکلین کار می کرد ، گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام پنجشنبه حرفه ای جدید گرفت ، اما این هیاهو به این معنا بود که تئو ، که دارای چندین نیاز ویژه است ، روزها از حمایت مناسب برخوردار نمی شود – از جمله دسترسی منظم به غذا با داشتن اختلال خوردن. واورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که افراد (غیرحرفه ای) برای ارزشمند ساختن زندگی کودک و دسترسی به تحصیل انجام می دهند ، به کسی اعلام نشده است.” “و چگونه خواهد بود؟ مخصوصاً وقتی کارکنان رسانه شما پایین می آیند؟ چگونه می توانستند با بچه ها آشنا شوند؟ ”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را برای همکاران غایب تعیین تکلیف می کنند یا تحت پوشش قرار می گیرند.

کری مک کورمک ، که در حال حاضر در آینده در کالج و کنفرانس های سطح 11 و 12 در آکادمی شرق برانکس تدریس می کند ، می گوید: “ما روزانه افراد زیادی در آنجا حضور داشتیم و مردم دچار شلختگی می شوند.” “ما یک معلم داریم که به تازگی در یکی از اقامتگاه های پزشکی قرار گرفته است – بسیار کوچک و بسیار دور از آن – بنابراین اکنون ما دو معلم داریم که با کلاسهای او سروکار دارند. او معلم خوبی است بنابراین برخی از کلاسهای اضافی او را گذرانده اند. ”

مک کورمک گفت: “همه تازه تخلیه شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه که وی در آن ماموریت دارد چهار کارمند خود را به دلیل دستور واکسیناسیون از دست داده است.

او می گوید: “مطمئناً معلمان به کمک نیاز داشتند ، فقط در کلاس های درس دست های اضافی داشتند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا … من می خواهم اطمینان حاصل کنم که هیچ یک از بچه ها صدمه ای نبینند. برخی از کودکان هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. “Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *