مهلت ۱۰ روزه شهرداری تبریز


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، هاشم کارگر در جریان استقرار میز خدمت سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی و در پاسخ به درخواست بیش از ۲۰۰۰ نفر از مالکان این منطقه، اظهار داشت: دو خاوران باید عاجل اقدام شود. برای ثبت قراردادهای متقاضیان گرفته شده است.

وی افزود: در این راستا شهرداری تبریز موظف است ظرف ۱۰ روز اقدامات مربوطه را انجام و نتیجه را به متقاضیان اعلام کند.

نماینده ویژه وزیر کشور در میز خدمت شهرداری تبریز همچنین به اختلافات مالکان اراضی مذکور با شهرداری اشاره کرد و اعلام کرد: در این خصوص رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز به اختلافات بین مالکان اراضی مذکور با شهرداری اشاره کرد. موظف است بررسی های لازم را به عمل آورد و برای رفع موضوع فوری اقدام نماید.

برخی از شهروندان تبریزی خواستار رسیدگی استانداری آذربایجان شرقی، استانداری تبریز و قوه قضاییه به موضوع بی توجهی شهرداری منطقه ۹ به فاز ۲ خاوران از سوی شهرداری منطقه ۹ شدند.

آنها مدعی هستند شهرداری از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۶ بدون برنامه مصوب قبلی با مالکان مصالحه کرده تا در ازای واگذاری ۱۰۰۰ متر زمین، ۱۹۰ متر زمین جداگانه به آنها واگذار کند، اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است. .

ذی نفعان این اراضی با اشاره به اینکه ادامه این وضعیت موجب بلاتکلیفی و سردرگمی آنها شده است، از مسئولان کشوری، استانی و شهری خواستند نسبت به این موضوع اقدام کنند.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید