kermanyy

Sunday, 24 October 2021

مودی باید 100 واکسن CR در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار بگیرد

مودی باید 100 واکسن CR در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار بگیرد


زمانی که هند به هدف 100 میلیونی واکسن COVID-19 برسد ، هواپیماها ، کشتی ها ، متروها و ایستگاه های راه آهن اعلام می شود در حالی که شرکت هواپیمایی خصوصی اسپایس جت هواپیماهای خود را با پوسترهایی از این نقطه عطف با تصاویر نارندرا مودی ، نخست وزیر و کارکنان بهداشتی ، می پیچد. منصوخ مانداویا وزیر بهداشت روز پنجشنبه گفت.

تصویر: نارندرا دامودرداس مودی ، نخست وزیر ، دوز دوم واکسن COVID-19 را دریافت می کند. عکس: دفتر اطلاعات مطبوعات

او گفت که هدف این دوزهای 100 کروری در 18 یا 19 اکتبر به دست می آید.

مجموع دوزهای واکسن های تزریق شده در کشور روز پنجشنبه از 97 میلیون فراتر رفت و 73 درصد از بزرگسالان اولین دوز و 30 درصد از هر دو دوز را دریافت کردند.

مانداویا در توئیتر خود نوشت: “کشور به سرعت به مرز 100 میلیون دلار واکسیناسیون نزدیک می شود! 97 دوز واکسن COVID-19 تاکنون تزریق شده است. در هندوستان به همین ترتیب ادامه دهید ، بیایید با تاج مبارزه کنیم.”

وی به خبرنگاران گفت: “پس از دستیابی به 100 دوز کرور ، ما به حالت ماموریت می رویم تا مطمئن شویم کسانی که اولین دوز را مصرف کرده اند ، دوز دوم خود را نیز مصرف می کنند تا مطمئن شوند که در برابر COVID-19 محافظت می شوند.”

مانداویا گفت که Spicejet هواپیماها را با میلیاردها پوستر واکسن با تصاویر نارندرا مودی ، نخست وزیر و کارکنان بهداشتی در روزی که به مقصد دوز 100 میلیون برسد ، می پیچد.

او 13 فیلم درباره رزمندگان COVID-19 و یک میز مرکزی منتشر کرد که توسط وزارت بهداشت منتشر شد تا از آنها قدردانی کند.

از هشت ایالت ، 13 جنگجوی کووید ، از جمله پزشکان ، رانندگان آمبولانس ، داوطلبان و سایر متخصصان بهداشت ، به عنوان “نگهبانان زمینی” شناخته شده اند.

کتاب میز قهوه ادای احترام به راننده آمبولانس می کند که بدون انتظار برای به پایان رساندن آخرین مناسک عزیزانش ، برای از سرگیری وظایف خود عجله کرد.

“با شروع واکسیناسیون در هند ، چالش نه تنها از نظر جمعیتی بلکه از نظر توپوگرافی نیز وجود داشت. اعتبار به تیم کارکنان بهداشت و کارگران خط مقدم می رسد که وظیفه اطمینان از همه را بر عهده داشتند.” این کار آسانی نبود ، زیرا لازم است غلبه بر تردید ریشه دار و مبارزه با افسانه های شایع در مورد واکسیناسیون ، “منداویا گفت.

این کتاب به پزشکان و پرستاران مناطق دور افتاده قبیله ای خوش آمد می گوید که به طور خستگی ناپذیری برای غلبه بر عدم قطعیت واکسیناسیون در جامعه خود تلاش کردند تا علم بر خرافات غلبه کند.

این کتاب از داوطلبان جوان ، “ساتیاس” (دوستان) رشتریا کیشور سواسطیا کاریاکرم ، برای یافتن راههای جدید مبتکرانه برای شکستن اسطوره ها و ابتکار عمل برای درک اهمیت واکسیناسیون برای جلوگیری از خطر COVID-19 توسط جامعه خود تجلیل می کند.

یکی از مهمترین جنبه ها در طول همه گیری COVID-19 و شتاب واکسیناسیون ، ارائه اطلاعات واقعی به مردم در زمان واقعی بود.

ایستگاه های رادیویی اجتماعی نقش مهمی در انتشار اطلاعات صحیح به مردم در زمانی که آنها عمدتا در خانه خود محدود بودند ، ایفا کردند.

این کتاب همچنین به برخی از تبلیغ کنندگان ایستگاه های رادیویی جامعه که جوامع را برای دریافت واکسن تشویق کرده اند و در سخنرانی شرکت کرده اند قدردانی می کند.

در مورد واکسن Biological E ، منداویا گفت که به دلیل تأخیر در دریافت مواد اولیه ، واکسن Biological E به تعویق افتاد ، اما تا پایان ماه نوامبر داده ها ارائه می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *