kermanyy

Monday, 25 October 2021

مونت نیکس یکی دیگر از نقاط قوت اصلی است

مونت نیکس یکی دیگر از نقاط قوت اصلی است


ظاهر جولیوس رندل ، توسعه RJ Barret و ثبات و پاکسازی کلی نیکس زیر نظر مربی سال اول تام تیبودو ، داستانهای اصلی تیم پلی آف باورنکردنی سال گذشته بود.

اما بدون واحد دوم ارزشمند به رهبری دریک رز ، امانوئل کوئیکلی و الک برکس ، به نظر می رسد که نیکس برای اولین بار در هشت سال به فصل بعد نمی رسید. گروه اغلب بازیها را به پایان می رساند و الهام بخش پیروزی های بزرگ است.

تیبودو چهارشنبه گفت: “من فکر می کردم این یکی از نقاط قوت ما است.” “من فکر می کنم عمق مهم است ، به ویژه در مورد همه چیز در مورد پسران ، درست مانند لیگ در حال حاضر. بنابراین ، من می خواهم بر اساس آن کار کنم. ”

نیکس گامی بزرگ در این تلاش برد و رز و بورکس را بازگرداند. سه شنبه شب در افتتاحیه پیش فصل در گاردن ، مطمئناً پایه های اصلی با هم راحت به نظر می رسیدند ، رز ، کویکلی ، برکس و اوبی تاپین با هم جمع شدند تا 36 امتیاز و 15 ریباند کسب کنند. کوئیکلی متوجه هفت طرفدار شد و رز سه تا. آنها فقط یک دور چرخیدند.

این بسیار شبیه به چیزی بود که طرفداران نیکس یک سال پیش پس از دریافت رز در اوایل فوریه اغلب مشاهده می کردند. رز به تغییر واحد کمک کرد ، به کوئیکلی اجازه داد تا بیشتر از توپ بازی کند و به تاپین کمک کرد تا بازی خود را در پایان سال با جستجوی مکرر آن و افزایش اعتماد به نفس در جوانان آینده پیدا کند.

در حال حاضر ، همه آنها برگشتند و به نظر می رسد که شیمی در آنجا وجود دارد.

دریک رز و امانوئل کویکلی
NBAE از طریق Getty Images

“من احساس می کنم واحد دوم ما است ، زیرا ما کمی شبیه به سال گذشته هستیم ، من احساس می کنم که با هم راحت بازی می کنیم و فقط مسئله بازی است. روی زمین بروید ، کاری را که باید انجام دهیم انجام دهید یا در مربیگری بمانید ، بهبود سرب یا [get] اگر یک یا دو امتیاز عقب افتاده باشیم ، باز می گردیم. ” “ما می دانیم که وقتی به دادگاه می رویم ، وظیفه ما این است که تا جایی که می توانیم انرژی بیاوریم و بجنگیم ، بنابراین وقتی اولین واحد وارد می شود ، آنها می دانند که باید از آنچه ما انجام داده ایم ادامه دهند.”

این امید وجود دارد که گروه امسال بهتر از این باشد ، زیرا کوئیکلی و تاپین می دانند پس از فصل های تازه کار خود چه انتظاری دارند و می توانند به عنوان بازیکنان پیشرفت کنند. رز هیچ نشانه ای از دست دادن بخار خود را در سن 33 سالگی نشان نداده است و بورکس 30 ساله در حال آمدن از یک فصل مهم است که در آن 41.5 درصد از فاصله 3 امتیازی شوت زد و بازیکن ارزشمندی در دو راهی بود. به محض بازگشت میچل رابینسون از ناحیه پا ، آنها یک مدافع برتر در نرلنس نوئل یا رابینسون خواهند داشت.

تاپین گفت: “تیم ما ، عمق زیادی روی نیمکت داریم و تیم ما می تواند خطرناک باشد و ما هر روز کار می کنیم.”

ارتقاء اصلی نیکس در گذشته عبارت بود از کمبا واکر و ایوان فورنیر ، جانبازان ماهر که باید جرم را پیش ببرند و فشار بر رندل و بارت را کاهش دهند. ظاهر این دو در روز سه شنبه با استقبال خوبی روبرو شده بود و در اثر ضربه درخشید. اما نیمکت به همان اندازه چشمگیر بود. از زمان راه اندازی تا ذخایر هیچگونه خسارتی مشاهده نشد.

تیبودو گفت: “آنها شیمی بسیار خوبی با هم دارند.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *