kermanyy

Monday, 25 October 2021

میزان قتل ملی در گزارش FBI ، و در ایالت نیویورک فاش شد

میزان قتل ملی در گزارش FBI ، و در ایالت نیویورک فاش شد


بر اساس آمار FBI که روز دوشنبه منتشر شد ، علیرغم کاهش کلی جنایات خشونت آمیز ، سال گذشته شاهد افزایش شدید اشراف در سطح ملی در مقایسه با سالهای گذشته بودیم.

تقریباً 4،901 قتل بیشتر در سراسر جهان در سال 2020 انجام شد ، در مقایسه با سال 2019 ، که به 21،570 قتل رسید ، و میزان خودکشی ایالات متحده را از 5.1 به 6.5 در 100.000 نفر رساند.

در ایالت نیویورک ، این حرکت همزمان با روند صعودی سراسری بود: این گزارش اشاره می کند که میزان خودکشی در سال 2020 4.2 بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 بود – که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

فقط 15 ایالت اطلاعات جنایت خود را از طریق سیستم گزارشگری مبتنی بر حوادث ملی (NIBRS) ، آخرین سیستم ثبت جرم توسط FBI ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در ارائه داده های NIBRS به گزارش FBI شرکت می کند ، به این معنی است که تعداد جنایات خشونت آمیز در کشور ایالات متحده برآورد می شود. در حقیقت ، FBI تنها 22 قتل در سال 2020 در ایالت نیویورک ، از طریق سازمان های اجرای قانون ثبت کرد که “15 of از کل جمعیت را پوشش می دهد. ”

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی NYPD با تمرکز بر آتش سوزی و قتل در سراسر کشور ، می گوید که ارسال اطلاعات به تأخیر خواهد افتاد. FBI ، مشکل هنوز وجود دارد

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جرایم ، می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد ، اما این سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بوده است.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما آن را با یکی از بدترین افزایش های ثبت شده مقایسه نمی کند. این مانند این است که بگوییم “حداقل مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین افزایش در بیش از یک دهه گذشته بود. ”

آخرین گزارش CompStat NYPD تا کنون 348 قتل را در سال 2021 ثبت کرده است ، در مقایسه با 357 مورد در مدت مشابه سال گذشته. این اداره 462 قتل را برای سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که NYPD آخرین اطلاعات را دارد ، میزان قتل امسال 2.5 درصد کاهش می یابد ، اما آنها نسبت به سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و حامیان اجرای قانون محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را ناشی از اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه می دانند.

اعداد و ارقام واقعیت متفاوتی را برای برخی از گروه های محله در منطقه بیان می کنند. آیشا سکو ، م founderسس و مدیر عامل Street Corner Resources ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر روی از بین بردن خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت که در چند سال گذشته تغییرات قابل توجهی در جامعه مشاهده کرده است.

سکو گفت: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن کسی سعی می کرد موقعیت را کاهش دهد و جان خود را از دست بدهد.” “من فکر نمی کنم ربطی به اصلاح اعتماد داشته باشد ، اما کووید در این امر دخیل بود. مردم احساس ناراحتی و خطرناکی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند چه انتظاری دارند. ”

داده های شهر نشان داده است که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نیویورک در سال 2020 بوده است.

و در حالی که هرمان معتقد است تعداد کل جنایات در شهر نگران کننده است ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر در مورد تقلب در مناطق مختلف نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کویینز شمالی و استیتن آیلند از سال 2019 تا 2020 افزایش قتل داشته است.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد اعداد و ارقام بدتر در سال 2020 بود.” “مشکل این است که بدتر شده است. ”

جوزف گیدئون این داستان را برای واحد مسابقه و عدالت Gothamist / WNYC بیان کرد. اگر نکته ، اطلاعاتی یا ایده داستانی دارید ، به آن ایمیل بزنید [email protected] یا با توییتر تماس بگیرید @ JGedeon1به

این مقاله به روز شده است تا نشان دهد میزان خودکشی ملی 2020 در هر 100000 نفر 6.5 و در سال 2019 5.1 در هر 100.000 نفر است. برای ایالت نیویورک ، نرخ 2020 4.2 در 100،000 است ، از 2.9 در 100،000 در 2019. این نرخها درصد نیستند.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *