kermanyy

Monday, 25 October 2021

میلیاردها نفر “طرح” خود را از دست داده اند

میلیاردها نفر “طرح” خود را از دست داده اند


برایان کاکس ، ستاره “جانشینی” ، که ستاره رسانه ای و میلیاردر لوگان روی در سریال HBO است ، میلیاردها دلار واقعی را به عنوان یک دانشجوی فضایی نادیده گرفته است.

“برخی از افراد ثروتمند فکر می کنند بهتر است در خانه باشید [and] بیشتر اوقات فضا وجود ندارد “، بازیگر در اولین نمایش” جانشینی “سه شنبه شب به صفحه شش گفت و از جف بزوس و ریچارد برانسون به عنوان مقصر اصلی یاد کرد. وقتی برانسون گفت ما به سفینه های فضایی بیشتری نیاز داریم ، من فکر کردم ، “این آخرین چیزی است که این جهان به سفینه های فضایی بیشتری نیاز دارد. ”

موسس آمازون در ماه ژوئیه با موشک نیو شپرد به فضا سفر کرد و مغول ویرجین هنگامی که او و پنج نفر دیگر موشک Virgin Galactic خود را در اوایل ماه پرتاب کردند ، در “مسابقه فضایی میلیاردر” برنده شد.

کاکس با قرار دادن صفحه ای که روی آن نوشته بود “#TeamLoganRoy” و “F – k Off” از طرف دیگر گفت: “بنابراین متوجه می شوید که بسیاری از این افراد ثروتمند گاهی نقشه خود را از دست می دهند. ”

نیکول انصاری کاکس و برایان کاکس.
کاکس و همسرش نیکول از ماسک هایی استفاده می کردند که در نگاه اول ساخته شده بود.
گتی ایماژ

این بازیگر 75 ساله همچنین میلیاردها دلار به خانواده روی پرداخت و در مورد بچه هایی که به عقیده او لوگان تصمیم می گیرد هدایت کمپانی رسانه ای خود Waystar RoyCo را بر عهده بگیرد ، بازی می کند.

وی گفت: “من فکر می کنم در ابتدا ژن های بد زیادی وجود دارد.” “من فکر می کنم بچه ها بدشانس هستند ، اما من فکر می کنم همه آنها پتانسیل دارند و من فکر می کنم این همیشه به آنها شک می دهد. او کارهای خوبی برای شیو (سارا اسنوک) انجام داد ، اما پس از آن او در صحبت کردن بیش از حد مشکل دارد. “

برایان کاکس و سارا اسنوک وارد می شوند "موفقیت."
کاکس ، که در اینجا در نقش لوگان روی و دخترش در کنار سارا اسنوک در “جانشینی” نمایش داده می شود ، نمی داند چه کسی شخصیت او را برای تصدی شرکت خانوادگی انتخاب خواهد کرد.
مکال پولای

و کاکس معتقد است که میلیاردها نفر از افراد موفق برای تصمیم گیری در هنگام مشارکت خانواده تلاش می کنند.

“صحبت درباره آن سخت است زیرا شما باید با آن کنار بیایید و آنها فرزندان شما هستند. ما همیشه فرزندان خود را دوست داریم یا نه ، تعصب داریم. ”

او گفت: “به نوعی ، لوگان احساس می کند که نور بزرگی بر خانواده اش فرود می آید و آنها را از چیزی درمان می کند. آنها را روشن کنید ”

فصل سوم “جانشینی” در 17 اکتبر از شبکه HBO پخش می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *