kermanyy

Saturday, 23 October 2021

میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند

میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند


“تغذیه اساس سلامت است. درست مانند مسکن ، غذا نیز باید از حقوق بشر باشد. “

این ممکن است واقعیتی بی نتیجه به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودک که امسال ناامنی غذایی را تجربه می کنند ، زندگی کاملاً متفاوتی دارند. این کودکان به طور منظم به غذاهای مغذی دسترسی ندارند تا بدن خود را برای رشد و نمو طبیعی تغذیه کنند و زندگی سالم و فعال داشته باشند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای یافتن آن تلاش می کنند.

وقتی کودکان به اندازه کافی غذا نخورند ، عوارض آن شدید است. کودکانی که گرسنه هستند بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. نقص در توسعه مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند باعث ایجاد اضطراب و رفتارهای نامنظم مرتبط با غذا مانند حذف غذا و پرخوری شود. همانطور که ابتکار “سالم و آماده برای یادگیری” برای حل این مشکل کار کرده است ، گرسنگی می تواند باعث عقب ماندگی کودکان در مدرسه شود – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد بر شما دشوار است زیرا غذای کافی وجود ندارد. برای مراقبت کنندگان ، استرس و ناراحتی ناشی از گرسنگی نیز بر فرزندان آنها تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده اش در چند سال اول زندگی کودک دچار ناامنی غذایی شوند ، آثار آن می تواند بیشتر باشد.

مانند همه مسائل بهداشتی در این کشور ، در هویت نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمی تفاوت وجود دارد: اگرچه از هر 12 نفر 1 نفر در خانواده های ناامن غذایی زندگی می کنند ، ارقام 1 در 6 برای لاتینکس ، 1 در 5 برای سیاه پوستان و 1 در 4 برای مردم بومی آمریکا

به گفته فادیلا ، اطمینان از دسترسی همه کودکان و خانواده های آنها نه تنها به عنوان یک حق ، بلکه برای سلامتی و آینده کل خانواده ضروری است.

در نتیجه از دست دادن شغل و کاهش بیماری همه گیر COVID-19 ، واقعیت گرسنگی برای بسیاری از کودکان دیگر در یک سال و نیم گذشته غیرقابل باور شده است ، به طوری که در برخی از برنامه های شریک ما ، انبار غذا و به طور دائم یکپارچه شده است. به خدمات در کار خود

“والدین نمی توانند کار کنند و مجبورند با دو سرفصل آشنا شوند. آنها کیفیت غذا را فدا می کنند تا مطمئن شوند فرزندانشان غذای کافی برای کل ماه دارند. “فادیلا توضیح می دهد. “این می تواند بر رشد طولانی مدت و انتخاب مواد غذایی آنها تأثیر بگذارد.”

در برنامه Fadhylla ، تیم بلافاصله نیاز به غذا را هنگام شروع همه گیری مشاهده کرد. آنها خدمات انبار غذای پیش از عفونت خود را گسترش داده اند و همچنین از ون های پشتیبانی شده توسط CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که قادر به سفر یا زندگی در آنجا نیستند ، استفاده کرده اند.

در جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان همین موضوع را تجربه می کنند. همکاران ما در کلینیک سیار Teen Xpress مستقر در مدرسه به طور استراتژیک از خطوط گردش غذا در مدارس محلی بازدید کرده اند. در یکی از آن سفرها بود که آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانواده اش س askedال کردند. آنها دریافتند که مراقبین او در زمان همه گیری شغل خود را از دست داده اند ، وسایل حمل و نقل کمی دارند و غذای کافی ندارند. آنها ناهار بسته ای را برای خانواده تینا مهیا کردند ، غذاهای منظم ترتیب دادند و تورهای معناداری را برای برآوردن نیازهایشان رزرو کردند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده مدیر مراقبت از برنامه شریک ما در آیداهو با خدمات بهداشت خانواده ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشوند ، احتمال اینکه بتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید ، کمتر است.” ماریا و تیمش همچنین نیازهای تغذیه ای را در بیماران خود مشاهده کرده اند. با کمک مالی صندوق بهداشت کودکان به طور خاص برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در طول همه گیری ، برنامه ماریا توانست جعبه های ناهار را در اختیار خانواده های نیازمند قرار دهد. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را تا 14 وعده غذا می داد و با استفاده از غذاهای ارائه شده حاوی دستور العمل بود.

در حال حاضر در هجدهمین ماه شیوع این بیماری همه گیر و هیچ جایی در چشم انداز نیست ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای اصلی امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن افزایش 25 درصدی در برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) را که قرار بود در ماه اکتبر اجرا شود ، افزایش داد. چهل و دو میلیون آمریکایی در برنامه حضور دارند و 43 درصد آنها کودک هستند. در شهر نیویورک ، هر خانواده مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار بابت کارت EBT به عنوان بازپرداخت هزینه وعده های غذایی مدرسه ای که در اثر فراگیری همه گیر در نتیجه آموزش از راه دور از دست داده بود ، جریمه شد.

در خط مقدم اجتماعات ، ارائه دهندگان ما تسلیم نمی شوند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران بسیار سپاسگزارند که غذا روی میز خود دارند تا بتوانند هزینه زندگی کودکان و خانواده خود را تامین کنند.” “برخی از مردم حتی گفته اند” تو زندگی مرا نجات دادی “، زیرا نمی دانستند کجا بروند ، چگونه شروع کنند. این بسیاری از داستانهایی است که به دست می آوریم. “Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *