kermanyy

Friday, 22 October 2021

ناتان ایووالدی به دنبال پاداش آن چیزی است که برای رد ساکس اتفاق افتاده است

ناتان ایووالدی به دنبال پاداش آن چیزی است که برای رد ساکس اتفاق افتاده است


وسواس و تجزیه و تحلیل و طراحی بازی و شناسایی ضعفی که در بازی امروز وجود دارد ، نباید چیزهای زیادی باشد که یانکی ها بتوانند از ترکیب اصلی بازی روز سه شنبه Red Sox مطلع شوند.

آنها ناتان ایووالدی را به خوبی می شناسند.

ایووالدی – که سال های 2015 و 16 را قبل از عمل جراحی دوم تامی در یانکی ها گذراند و به آژانس رایگان و آینده ای نامعلوم رسید – یک بار دیگر به تیمی که در حال حاضر 15 بار است ، نگاه می کند.

با این وجود هیچ بازی بزرگتری نسبت به سه شنبه انجام نشده است ، زمانی که بازیکن 31 ساله در دیدار با وریت کارت با گریت کول روبرو می شود.

اووالدي 324 ميليون دلار كول نيست ، اما بوستون پس از حضور در بازيهاي جهاني موج در سال 2018 به عنوان بازيكن كليدي 68 ميليون دلار به او اهدا كرد.

قمار Red Sox به اندازه کافی در بازوی الکتریکی خود وارونه بود تا خطر آسیب را مشخص کند ، که مانند یک تصمیم بد در سال 2019 بود ، زمانی که جراحی سوختگی Eovaldi را به 67 ² / inn نوبت ناکارآمد محدود کرد.

این تصمیم امسال بهتر به نظر می رسید ، در آن Eovaldi و 3.75 ERA او تیم All-Star را با یک توپ سریع که به طور متوسط ​​96.8 مایل بر ساعت بود ، یازدهمین بهترین در MLB کرد.

977 مایل بر ساعت کول چهارمین بهترین است. All-Star vs All-Star. قدرت در مقابل قدرت

ناتان ایووالدی
AP

“من می خواهم در چنین شرایطی باشم. من می خواهم با بهترین ها رقابت کنم. “اووالدی روز دوشنبه در Fenway Park گفت. “من می خواهم با داغترین تیم های آن زمان رقابت کنم. ”

یانکی ها ، به رهبری آرون جادج و سابقه 8 در 20 او با یک هومر در برابر ایووالدی ، شایسته آن هستند.

کول در مورد ایووالدی گفت: “او بازیکن برجسته ای است.” “به همین دلیل است که او قرارداد دارد و به همین دلیل آنها می خواستند آن را حفظ کنند.

“او یک فصل پست باورنکردنی را که برای آنها انجام داد اجرا کرد و متأسفانه در جاهای بزرگ پرتاب کرد. ”

دانش در مقابل دانش نیز. Eovaldi در 22 ¹ / ₃ نوبت در پست فصل 2018 ، هنگامی که او یک دوره 1.61 ERA ارسال کرد در حالی که Red Sox به تشنگی عنوان آنها پایان داد. در میان آنها هفت نوبت توپ یک بار در پیروزی ALDS بازی 3 بر یانکی ها بود.

بزرگترین شروع او در سال جاری ناهموارتر بوده است. او 3.71 ERA خود را در 34 نوبت در برابر یانکی های سخت داشت ، اما با مسابقه 24 سپتامبر احاطه شد ، زمانی که بمب افکن ها در 7 in / ₃ نوبت به 7 بازی متوالی رسیدند.

ایووالدی هفته گذشته با 6 نوبت تعطیلی مقابل بالتیمور برگشت خورد.

ایووالدی ، که در آن انفجار بمبی سه بار را به جانکارلو استانتون انداخت ، گفت: “احساس می کنم این یکی از بهترین کارهایی بود که می توانستم امسال انجام دهم.” وی افزود: “من آخرین باری که با این افراد روبرو شدم ، کمی مکانیکی بود و اگر دیر به حساب بیایید ، آنها می توانند صدمه ای وارد کنند. ”

یانکی ها ممکن است کریس سیل را نبینند ، که الکس کورا گفت پس از پرتاب چپ چپ در یکشنبه “احتمالاً از آن استفاده نخواهد کرد”.

اما فروش تنها زمین بازی بزرگ در بوستون نیست.

ایووالدی گفت: “فقط سعی کنید در این کار زیاده روی نکنید.” “این همان بازی است ، فقط کمی روشن تر است. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *