نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس: وکلای مردم باید در عرصه های مختلف به دولت فرصت بدهند


علی جدیدی نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی گفتما خواهیم کرد وی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: امروز کشور در شرایط اقتصادی خاصی قرار دارد و همین موضوع در کنار مشکلاتی که دولت قبل به جا گذاشت، شرایط را سخت کرد.

وی افزود: تنها راه برون رفت از این وضعیت هم افزایی قوای سه گانه استکسب کردن و باید بدانیم که هرگونه اختلاف مجلس و دولت در شرایط کنونی سم مهلکی برای جامعه است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در بین وزارتخانه ها برخی وزارتعملکرد خوبی دارند و برخی هنوز نتوانسته اند به سطحی که از آنها انتظار می رود برسند، بنابراین دولت باید در تیم کاری خود تعمیرات لازم را انجام دهد.

جدی تاکید کرد: مجلس باید در موضوعات مختلف به دولت وقت بدهد و اگر نیاز به ترمیم کابینه است دولت زودتر این کار را انجام دهد تا نمایندگان از ابزار نظارتی استفاده نکنند.

وی افزود: نباید کل دولت را برای عملکرد یک وزارتخانه زیر سوال ببریم. زیرا ما وزارتخانه های قوی و موفقی در دولت داریم و ممکن است برخی از وزارتخانه ها به سطحی که ما از آنها انتظار داریم نرسیده باشند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمی توان فراموش کرد که دولت فعلی وارث مشکلات به جا مانده از دولت قبل است. و علاوه بر این، مردم از این دولت انتظار زیادی دارند.

پایان پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید