kermanyy

Monday, 25 October 2021

نبراسکا در مقابل خط میشیگان ، پیش بینی: زیر زمین نخوابید

نبراسکا در مقابل خط میشیگان ، پیش بینی: زیر زمین نخوابید


لس وگاس – در پایان ماه اوت ، اسکات فراست ، سرمربی نبراسکا به نظر می رسید که در حالت ناامیدی به سر می برد. کار او در خطر بود و تیمش پس از باخت اشتباه در ایلینویز در افتتاحیه فصل به سطل زباله انداخته شد.

کورن هاسکرها هنوز از مرگ بازنگشته اند – پیروزی بر شمال شرقی کاملاً شایسته گزارش جسورانه نیست – اما آنها امید پیدا کرده اند و فرصتی برای تغییر داستان شنبه در مقابل شماره 9 میشیگان پیدا کرده اند.

فصل نبراسکا پس از باخت اندک به اوکلاهما و ایالت میشیگان ، در اواخر ماه سپتامبر شروع به خوش بینی کرد. کورنهوسکرها (3-3) همه حریفان ثبت شده را به بازی رساندند زیرا دفاع و مدافع آنها آدریان مارتینز پیشرفت آشکاری را نشان دادند. مارتینز در مجموع 1875 یارد (1463 پاس ، 412 ریباند) و 15 تاچ تاون دارد.

ولورینز (5-0) پس از گزارش هفته گذشته با نتیجه 38-17 در ویسکانسین ، در صدر جدول قرار دارد. در یک بازی بزرگ برای مربی Jim Harbaugh ، دفاع میشیگان کنترل یک حمله بد Badgers را در دست گرفت و سه دور را مسدود کرد. با این حال ، هنوز سوالاتی در مورد قدرت جنایتکارانه هارباگو وجود دارد.

اینجا مکان بهتری برای Cornhuskers است ، که در نهایت روی هر دو طرف توپ کلیک می کنند و می توانند انرژی مردم را در یک بازی شبانه در لینکلن تغذیه کنند. این مکان سخت تری برای ولورین ها است ، که بازی های بزرگ ده جاده ای را انجام می دهند و هنوز آن را ثابت نکرده اند. این یک هشدار سرما خوردگی است.

انتخاب: نبراسکا +3.

اسپنسر راتلر
گتی ایماژ

تگزاس (3.5+) بالای اوکلاهما

Sooners در بازیهای فشرده مقابل تولان ، نبراسکا ، ویرجینیای غربی و کانزاس استیت 0-4 بوده است و سقوط مدافع اسپنسر رتلر از تروفی هایزمن مورد علاقه آنها بسیار سریع بوده است. جنایت اوکلاهاما هماهنگ نیست

این دوئل در دالاس تا حد زیادی توسط خط دفاعی اوکلاهما تعیین می شود. هدایت Longhorns توسط بیژن رابینسون ، یکی از با استعدادترین حامیان دوندگی در کشور است. رابینسون هفته گذشته 216 یارد با 35 حمل در برابر TCU عجله کرد. تگزاس در سه بازی خود با کیسی تامپسون ، مدافع وسط 558 یارد و 53.3 امتیاز کسب کرده است.

اوکلاهما برای سیزدهمین سال متوالی مورد علاقه خود مقابل تگزاس است ، اما لانگ هورنز با کسب سه پیروزی در 9 دیدار اخیر 7-2 ​​ATS هستند و برای استیو سرکیسیان سرمربی سال اول شبیه سگهای زنده به نظر می رسند.

ایالت نیومکزیکو (+29) بر فراز NEVADA

بازگرداندن یک سگ زشت مانند Aggies هرگز آسان نیست ، اما جنایت آنها زندگی کمی را نشان می دهد. یوناس جانسون هفته گذشته وقتی 300 نیوتن مکزیک (25+) باخت 37-31 را در ایالت سن خوزه پشت سر گذاشت ، 300 یارد عبور کرد.

این باید برای Wolf Wolf یک نقطه مسطح باشد ، که اخیراً Boise State را به راه انداخته است و می خواهد در نیمه دوم در دفاع چپ ، کارسون استرانگ و برخی بازیکنان دیگر استراحت کند.

هفته گذشته: 1-3 ویسکانسین (L) ، نوتردام (L) ، استنفورد (W) ، آرکانزاس (L).

فصل: 11-7.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *