kermanyy

Friday, 22 October 2021

نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


انجمن #TeamLSF

به چند دوست جدید نیاز دارید؟ به همین ترتیب! وقتی سفر خودم را برای کاهش وزن طی کردم ، احساس کردم تنها هستم. همانطور که هیچ کس واقعاً نمی فهمید که من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا تغییرات زیادی را ایجاد می کنم. من واقعاً معتقدم که یک سیستم حمایتی قوی و زنان برای پاسخگویی به شما بهترین راه برای ایجاد و حفظ تغییرات است و اینجاست که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، می خواهم ارتباط SUPER را با دیگر دختران بد LSF آسان کنم تا بتوانید اهداف خود را خرد کنید!

من.nstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید ، اما نمی خواهید IG شخصی خود را با اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از LSF برنامه ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و از تیم خود الهام روزانه بگیرید! همه ما اینجا با هم هستیم و هرچه سهم شما بیشتر باشد ، همه ما می توانیم حمایت مورد نیاز شما را انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما پشتیبانی کنم!

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

در اینجا نحوه یافتن دختران بیشتری برای دنبال کردن و ارتباط با آنها ، مشاهده آنچه در Love Sweat Fitness اتفاق می افتد را پیدا کرده و مطمئن شوید که من نیز می توانم از شما حمایت کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای حمایت و تشویق

فیس بوک

نیاز به صحبت دخترانه دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاری ، مشاوره و ارتباط با تیم خود است! لطفاً امروز بیایید و ما شما را وارد می کنیم. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین احساس اطمینان فوق العاده و راحتی در ریختن همه چیز دارید!

یوتیوب

آیا در کانال من مشترک هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران هک شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی خود به اشتراک می گذارند! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در کامنت ها سلام کنید تا خوش آمدید!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ما برای خدمات ظاهر می شویم. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای همه زنان که بیایند دیوارهایشان را بریزند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *