kermanyy

Sunday, 24 October 2021

نحوه به دست آوردن امواج ساحل: 3 راه برای دستیابی به سبک بدون زحمت

نحوه به دست آوردن امواج ساحل: 3 راه برای دستیابی به سبک بدون زحمت


نمی دانید چگونه می توان با حداقل تلاش امواج ساحل را به دست آورد؟ سارا پوتمپا ، آرایشگر مشهور ، سه روش بهترین را برای این کار به اشتراک گذاشت.

اگر از جونز برای شادابی ظاهر خود استفاده می کنید ، یافتن روش های جدید برای حالت دادن به موهای شما ممکن است بخشی از این معادله باشد. در تابستان و پس از آن ، هیچ راه پیچیده ای برای حالت دادن به رشته های خود به جز ایجاد موج ساحل وجود ندارد.

اگر در نزدیکی ساحل نیستید ، ممکن است فکر کنید غیر ممکن است. با این حال ، با کمک مدل مو مشهور سارا پوتمپا ، می تواند هر چیزی باشد.

به خواندن ادامه دهید تا نکات و ترفندهای برتر او را برای حالت دهی کامل امواج ساحل بیابید.

چگونه می توان امواج ساحل را دریافت کرد

دو راه اصلی برای به دست آوردن امواج ساحل وجود دارد: می توانید یک شبانه رویکرد داشته باشید یا در آن روز می توانید زیبایی فوری ساحل را انتخاب کنید.

بسته به ترجیح خود ، ممکن است بخواهید یکی از سه روش زیر را دنبال کنید.

زنی با فک از پنجره ماشین بیرون را نگاه می کند

1. بافته + وزن

برای رسیدن راحت به امواج ساحل در شب ، Potempa می گوید از روش DIY استفاده کنید.

او می گوید: “شما می توانید با خوابیدن در بافتن و بیرون آوردن آنها هنگام بیدار شدن ، به امواج نرم و ساحلی دست پیدا کنید.”

با این حال ، رویکرد آشفته ای برای بافتن رشته های مرطوب انجام ندهید. در عوض ، Potempa نحوه انجام موارد زیر را توضیح می دهد:

  1. با استفاده از مومیایی کننده موی مرطوب کننده شروع کنید. محصول را روی موهای خشک یا مرطوب بکشید.
  2. موهای خود را به دو تار تقسیم کنید.
  3. بعد از بافتن موها به انتها ، منتظر بمانید تا کاملاً خشک شوند و بافت ها را بیرون بکشید.

نکته: برای موج کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند موهای خود را در بالا محکم و در پایین آن را گشاد کنید.

سپس ، اگر موج فوری ساحل را دوست دارید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. اعمال محصولات بافت + اسکرانچ

ابتدا ، Potempa می گوید شما می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس در ریشه موهای خود و اسپری تقویت کننده موج در وسط و انتهای موهای خود بهبود بخشید.

او دستور داد: “سپس ، یک تی شرت یا حوله نرم بردارید و بالا بیایید.”

نکته: برای تنظیم سبک از یک سشوار با ضمیمه پخش کننده استفاده کنید.

زنی که از اتوی حلقه ای استفاده می کند تا امواج کامل ساحل را بدست آورد

3. از وسایل گرم شده برای امواج ساحل بدون زحمت استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید بیشترین شلوغی و شلوغی را در ساحل به دست آورید ، به همین دلیل ابزارهای یک ظاهر طراحی شده گرم وجود دارد.

Potempa ، که بدون هیچ زحمتی طرفدار موج های ساحل است ، BeachWaveer Pro را ایجاد کرد ، که گاهی اوقات برای ارائه یک رویکرد سریع و آسان برای همکاران دوست داشتنی دشوار است.

او توضیح می دهد: “لمس دکمه موج ساحل امواج شگفت انگیزی به شما می دهد.” “این یک فر فر گردان است که با یک مفهوم حرفه ای اما ساده طراحی شده است: به کاهش زمان حالت دهی شما کمک می کند.” این ابزار منحصر به فرد از فرهای استاندارد فر است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​و امواج ساحلی دقیق را با حداقل تلاش ایجاد می کند.

نکته: آیا بشقاب پیچ بزرگ دیگری وجود دارد که دوست دارید؟ از آن استفاده کنید و نکات حالت دهی بالا را دنبال کنید – یعنی جهت موهای خود را دور لوله بپیچید – تا موج ساحلی پاره شده را در خانه بچرخانید.

ایده های نهایی

اکنون که می دانید چگونه می توانید موج ساحل را از سه طریق دریافت کنید ، در راه خوبی هستید. اما در ابتدا ، Potempa یک نکته نهایی برای استایل را به ما می دهد که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.

او می گوید رایج ترین اشتباه با این مدل مو به طور تصادفی ایجاد یک ظاهر فوق العاده ترد است. برای جلوگیری از این امر ، او می گوید هر چیزی را حذف کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات موها را ترد می کنند.” “در عوض ، یک محصول راحت و سبک را برای مدیریت و حفظ یال ساحلی رویاهای خود امتحان کنید”.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *