نساجی فاتح نخستین فینال/ کودک ببرها برای دومین سال پیاپی قهرمان ایران شدند


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند ساری، فینال رقبا‌های لیگ برتر فوتبال امیدهای ایران شامگاه سه‌شنبه ۶ اردیبهشت در ورزشگاه کارمندان تهران همراه خود دیدار کارکنان‌های نساجی مازندران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراسری حفاری اهواز تکمیل شد.

امشب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فردا ۲ عصر ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب در پیش بینی مردمان فوتبال دوست مازندران بود کدام ممکن است امشب امیدها برای حفاظت اجتناب کرده اند قهرمانی پا به میدان گذاشتند.

امشب امیدهای نساجی هر دو همون کودک ببرهای مازندرانی نخستین فینال را برگزار کردند.

امیدهایی کدام ممکن است سال قبلی توانسته بودند قهرمان ایران شوند، امشب برای حفاظت اجتناب کرده اند عنوان قهرمانی در تهران به مصاف امید سراسری حفاری اهواز رفتند.

این تفریحی اجتناب کرده اند ساعت ۲۰:۱۰ در ورزشگاه کارمندان تهران برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها امید نساجی امشب پاسخگویی سنگینی بر عهده داشتند.

امیدها هم باید اجتناب کرده اند عنوان قهرمانی خودشون حفاظت می‌کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم اینکه همراه خود قهرمانی خودشان انگیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرت‌ای به کارکنان بلوغ بدهند کدام ممکن است فردا عصر در تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید در استادیوم آزادی میزبان آلومینوم اراک است.

کارکنان امید‌های نساجی همراه خود شکست فلز در مجموع ۲ تفریحی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت به دیدار پایانی این رقبا‌ها صعود کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای تصاحب جام قهرمانی این مسابقات، امشب همراه خود کارکنان سراسری حفاری اهواز مسابقه داد کدام ممکن است این کارکنان هم سودآور به حرکت اجتناب کرده اند سد تراکتور در مجموع ۲ تفریحی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت شد.

{در این} دیدار جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشایی امیدهای نساجی همراه خود خوب گل تماشایی سودآور شدند پیروز میدان باشند به همان اندازه برای دومین سال پیاپی قهرمان ایران شوند.

 مرصاد سیفی تک‌گل زیبای این دیدار را برای نساجی به ثمر رساند.

این یکی اجتناب کرده اند ۲ فینالی بود کدام ممکن است مردمان مازندران را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران نساجی در پیش بینی آن بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا همه منتظر چهارشنبه عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار فینال جام حذفی فوتبال ملت هستند به همان اندازه بزرگسالان نساجی هم به اولین جام شخصی در فوتبال ایران برسد.

انتهای پیام /۸۶۰۵۹/ج
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید