نظرات ۵ بازیکن ایرانی پس از شکست/ لیگ ملت های والیبال / مردم ما را ببخشید اینطور نمی ماند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی جالو پس از دیدار مقابل تیم ملی لهستان گفت: صددرصد دادیم اما نشد، به تیم ملی لهستان تبریک می گویم. البته اینطور نبوده و نخواهد ماند. آنچه را که در این بازی لازم بود به دست آوردیم و کسب تجربه در بازی های بعدی شرایط را با این تیم و سایر تیم ها بهتر خواهد کرد.

این بازیکن ادامه داد: از همه زحمات کادرفنی، مربیان، دوستان فدراسیون والیبال و حمایت مردم تشکر می کنم. انشاءالله اوضاع هر روز بهتر خواهد شد.

اسماعیل نژاد: دست مردم را می بوسم

در ادامه امین اسماعیل نژاد پس از بازی تیم ملی ایران مقابل لهستان گفت: همه مردم خونگرم هستند. ما را ببخشید که در بازی مقابل لهستان پیروز نشدیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم. حتی در پایان بازی هم تحت فشار بودیم اما گاهی این اتفاق نمی افتد.

وی افزود: مسابقه حساسی بود و جاهایی بود که می توانستیم جدول را به نفع خود برگردانیم، امیدوارم از این به بعد بتوانیم محبت مردم را جبران کنیم، دست تک تک آنها را می بوسم.

اسفندیار: شرمنده مردم هستیم

امیرحسین اسفندیار درباره این بازی گفت: بازی کم و زیاد مقابل لهستان داشتیم و با واگذاری نتیجه، شرمنده مردم شدیم.

انرژی گیرنده تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازی خوبی بود اما ست اول را بد شروع کردیم. در مجموع جلسه فوق العاده ای بود. تیم ایران در ست های دوم و چهارم به بازی برگشت اما در ست پنجم نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند اما با این نتیجه شرمنده مردم هستیم و عذرخواهی می کنیم که نتوانستیم باعث خوشحالی مردم ایران شویم.

وادی: حیف است

محمد طاهر وادی پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در فینال لیگ ملت های ۲۰۲۲ درباره این دیدار گفت: ما هر چه در توان داشتیم دادیم اما لهستان بهتر بازی کرد و موفق شد در این دیدار پیروز شود. شرم آور بود که نتوانستیم برنده شویم و به نیمه نهایی برسیم.

وی ادامه داد: یک ماه فرصت داریم تا اشتباهات و ناکامی هایمان را جبران کنیم. امیدوارم بتوانیم در مسابقات جهانی قدرتمندتر به نظر برسیم. قطعا تمام تلاش خود را می کنیم تا نمایش بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم.

پاسور تیم ملی والیبال کشورمان گفت: لهستانی ها باتجربه تر از بازیکنان ایرانی بودند. در برخی مواقع در جو بازی اسیر می شدیم و احساسی بازی می کردیم اما آنها وارد احساسات نمی شدند.

سعادت: همه تلاش خود را کردند، اما نشد

بردیا سعادت پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوب، سخت و رقابتی داشتیم، همه بازیکنان جان خود را دادند، این یک بازی بود. بازی بسیار خوبی است و من می گویم از تیم ملی لهستان خسته نباشید.

وی ادامه داد: هر دو تیم شانس کمی برای برد داشتند زیرا هر دو تیم بازی بسیار خوبی داشتند. به بازیکنان تیم ملی ایران خسته نباشید می گویم چون از جان و دل گذشتند.

پشت خط تیم والیبال ایران مشاهده کرد: همه بازیکنان با تمام توان بازی کردند اما متاسفانه نتوانستیم برنده شویم. در مسیری که در آن قرار داریم هرگز تسلیم نخواهیم شد و به تلاش خود ادامه می دهیم و سعی می کنیم در مسابقات آینده بهتر و قوی تر باشیم.

تیم والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ با ناکام ماندن از راهیابی به نیمه نهایی، با وجود نمایش تحسین برانگیز مقابل لهستان، تیم اول جهان شکست خورد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید