نقد آشپز بی رنگ MLM: پاره کردن هر دو قانونی؟ (۲۰۲۲)


در این متن داده ها کاملی با اشاره به این نمایندگی ارائه می دهیم نماد خواهم داد نمایندگی MLM سرآشپز دوست داشتنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت با اشاره به او نمودار هرم سرآشپز دوست داشتنی.

سرآشپز MLM متنعم

در همین جا، خواهید کرد با اشاره به;

 • مشخصات نمایندگی The Pampered Chef
 • قالب جبران دوست داشتنی آشپز
 • نمودار هرم سرآشپز دوست داشتنی
 • را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها زیادی.

حالا بیایید به این محتوا بپردازیم.

آشپز بی رنگ چیست؟

سرآشپز متنعم MLM است (بازاریابی تعدادی از سطحی) توسط دوریس کریستوفر در سال ۱۹۸۰ راه اندازی شد. محل کار مرکزی آشپز Pampered ادیسون، ایلینوی، آمریکا آمریکا. این نمایندگی تا حد زیادی محصولات آشپزخانه را اجتناب کرده اند طریق دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار در قلمرو شخصی به کالا می رساند قالب حزب. اساساً این نمایندگی محصولات شخصی را در نمایشگاه های مختلف پختن شام برای تبلیغ برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا محصولات شخصی به حاضر می گذارد.

محصولات Pampered Chef به سختی پرهزینه هستند. اگرچه برخی اجتناب کرده اند محصولات ظریف هستند، برخی تولید دیگری اجتناب کرده اند تذکر قیمت متداولهستند. از هر لحاظ، خواهید کرد علاوه بر این می توانید برخی اجتناب کرده اند محصولات را همراه خود قیمت بودجه در فروشگاه آفلاین ما اکتسابی کنید. والمارت.

آشپز متنعم در سال ۱۹۹۰ شناخت زیادی به بازو آورد. سپس. این نمایندگی در سال ۱۹۹۶ آغاز به افزایش خرید و فروش شخصی {در سراسر} جهان کرد. در سال ۱۹۹۶ این نمایندگی خرید و فروش شخصی را به پادشاهی متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آلمان در سال ۲۰۰۰ افزایش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امروزه Pampered Chef منصفانه نمایندگی جهانی است.

{چه کسی} آشپز بی رنگ را ایجاد کرد؟

دوریس کریستوفر در سال ۱۹۸۰ نمایندگی Pampered Chef را راه اندازی کرد.

اصولاً در گذشته اجتناب کرده اند ایجاد نمایندگی دوریس کریستوفر او منصفانه معلم اقتصاد بود کدام ممکن است به پختن شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چیزهای مرتبط همراه خود آشپزخانه کنجکاوی داشت.

او اندیشه حاضر محصولات حیاتی روزانه به مردمان را مطرح کرد، این دلیل است این نمایندگی همراه خود محصولات اولین آشپزخانه مربوط به وسایل، کتاب های پختن شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده غذایی آغاز به زحمت کشید.

همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۴۰ سال ورزش، اکنون، Pampered Chef منصفانه نمایندگی جهانی MLM است کدام ممکن است در متعدد اجتناب کرده اند ملت ها اجتناب کرده اند جمله آمریکا، بریتانیا، کانادا، آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکزیک.

مشخصات نمایندگی سرآشپز MLM

عنوان نمایندگی آشپز متنعم
اساس گذار دوریس کریستوفر
من آغاز کردم ۱۹۸۰
گروه مادر برکشایر هاتاوی
گذشته تاریخی اکتساب ۲۰۰۲
طبقه بندی کردن محصولات ظروف پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز، ظروف آشپزخانه، انباری، علاقه، فراهم می کند نوزاد
وسط بی نظیر ادیسون، ایلینوی، آمریکا آمریکا
موقعیت یابی اینترنتی www.pamperedchef.com
شماره تلفن ۱۸۸۸۶۸۷۲۴۳۳ هر دو ۱۸۰۰۴۴۹۲۴۳۳

Pampered Chef MLM چگونه واقعاً کار می کند؟

منصفانه آشپز بی رنگ همراه خود کالا مستقیم محصولات آشپزخانه به خریدار اجتناب کرده اند طریق مشاوران شخصی، درآمد زیادی به بازو می آورد.

مشاوران مهمانی هایی را {در خانه}، Friends home، Kitty Party هر دو برخی رویدادهای نوزاد برگزار می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دعوت اجتناب کرده اند {اعضای خانواده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان، جایگزین های محصول را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار را افزایش می دهند.

جدا از این، این نمایندگی میزبانی منصفانه این سیستم تلویزیونی هر دو مناسبت را مدیریت می تنبل. هنگام نمایندگی در یک واحد مهمانی آشپز نازک هر دو این سیستم تلویزیونی، این سیستم آنها اینجا است کدام ممکن است مفید بودن محصولات آشپز نازک را در اقامت روزمره عالی کنند.

منصفانه این سیستم تلویزیونی راهی برتر برای بازاریابی محصولات به اشخاص حقیقی زیادی است. اصولاً در حاضر گروهی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی اجتناب کرده اند محصولات Pampered Chef در پختن شام شخصی استفاده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثربخشی حرکت محصول را به حاضر می گذارند. {در این} وقایع، خواهید کرد به مستعد ابتلا به اکتسابی خواهید کرد {کاتالوگ} سرآشپز دوست داشتنی جایی کدام ممکن است می توانید برخی اجتناب کرده اند این محصولات را خریداری کنید.

جدا از این، مشاور سرآشپز Pampered منصفانه شبکه موقعیت یابی خرید و فروش الکترونیک ایجاد کرد به همان اندازه محصولات شخصی را بفروشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند نمایندگی پورسانت اکتسابی تنبل.

از هر لحاظ، برای به بازو انتقال پول بیش از حد، مشاوران باید اشخاص حقیقی جدیدی را تحمل نظارت شخصی استفاده کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است مشاوران Downline درآمد کسب می کنند، پورسانت را به upline اکتسابی می تنبل. سرانجام، به این انجمن Pampered Chef MLM (بازاریابی تعدادی از سطحی) واقعاً کار می کند.

محصولات نوازش شده سرآشپز

آشپز Pampered دارای انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند محصولات آشپزخانه است. اساساً، این نمایندگی آشپزخانه آشپز نازک، کتاب اصل وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اسبابک ها تولید دیگری را می فروشد. این نمایندگی دارای طیف گسترده ای از محصولات مرتبط همراه خود آشپزخانه همراه خود استاندارد بالا همراه خود قیمت صحیح است.

تا حد زیادی، سرآشپز بی رنگ روی ساخت کانون اصلی می تنبل ظرف تعدادی از منظوره. آنها برای هر {کسی که} خواهان منصفانه ابزار آشپزخانه است جالب است.

آشپز Pampered دارای بیش اجتناب کرده اند ۳۰۰ نوع ظروف مختلف آشپزخانه است. در بین تمامی محصولات، نان سنگی یکی اجتناب کرده اند معروف ترین هاست. قاشق های ساج نیز شناسایی شده است ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرفروش ترین محصول این نمایندگی هستند.

طبق ادعای این نمایندگی، میل اول ساخت محصولات همراه خود استاندارد بر کمیت است.

در زیر بسیاری اجتناب کرده اند محصولات حاضر شده توسط نمایندگی سرآشپز نازپرورده معرفی شده است شده است.

 • شکلک کوکی ها را برداشتن کنید
 • مجموعه نوزاد چاقو
 • دسته گل سوپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب پختن شام
 • ترکیب کردن نان آبجو
 • گروه تهیه پیتزا برای جوانان
 • صافی محصولات
 • دسته گل سوپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب پختن شام
 • مجموعه محدوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب پختن شام

شناخته شده به عنوان مشاور همراه خود آشپز نازپرورده می توانید محصولات را همراه خود قیمت خریداری کنید ۲۰٪ – ۵۰٪ کاهش یافته است اجتناب کرده اند طرف نمایندگی.

خواه یا نه محصولات Pampered’s Chef پرهزینه هستند؟

شناخته شده به عنوان منصفانه مشاور برای منصفانه سرآشپز بی رنگ دردسر است کدام ممکن است ببیند ساده تعدادی از محصول اجتناب کرده اند نمایندگی خریداری شده است. ۲۵۹ دلار محصول را می توان به بلعیدن کنندگان فوق فروخت ۱۰۰۰ دلار.

علاوه بر این دیدن اینکه چگونه منصفانه مشاور متداولکه اخیراً به عضویت درآمده است چگونه ممکن است اجتناب کرده اند منصفانه سرآشپز شریر به طور مشترک را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون آموزش کالا کسب درآمد تنبل دردسر است.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ما در نظر گرفته شده می کنیم محصولات پرهزینه هستند، اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری، ارزش عضویت نمایندگی بازاریابی جامعه ای وارن احساسرا انتخاب کنید و انتخاب کنید برکشایر هاتاوی منصفانه نمایندگی تابعه نسبتاً به تذکر ما. از هر لحاظ، نمی توانید پیش بینی داشته باشید کدام ممکن است آنها برای محصولاتی کدام ممکن است می فروشند ارائه می دهیم مالی بدهند.

قالب جبران دوست داشتنی آشپز

قالب جبران خسارت Pampered Chef در مقابل همراه خود سایر فرنچایزها انصافاًً دوره ای است. نکته ای کدام ممکن است باید در تذکر داشته باشید اینجا است کدام ممکن است وقتی به میزان کالا ماهانه مشخصی رسیدید، پورسانت اکتسابی خواهید کرد.

در زیر لیستی اجتناب کرده اند ۵ نرخ کمیسیون در سطوح مختلف معرفی شده است شده است.

 1. ۲۰% پورسانت در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۱ به همان اندازه ۷۴۹ دلار.
 2. ۲۲% کمیسیون در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۷۵۰ دلار به همان اندازه ۱۲۴۹.
 3. ۲۳% کمیسیون در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۱۲۵۰ دلار به همان اندازه ۲۴۴۹ دلار.
 4. ۲۴% کمیسیون در بازار ماهانه ۲۵۰۰ به همان اندازه ۳۹۹۹ دلار.
 5. ۲۵% کمیسیون برای ۴۰۰۰ دلار + کالا ماهانه.

با اشاره به هر نمایندگی بازاریابی جامعه ای MLM عکس، Pampered Chef منصفانه قالب جبرانی فوق العاده محکم برای کسب درآمد تا حد زیادی در مقابل همراه خود سایر نمایندگی های MLM حاضر می دهد.

همراه خود این جاری، به بازو انتقال کمیسیون های هنگفت اجتناب کرده اند نمایندگی فوق العاده دردسر است. ساده ۹۹ نسبت اجتناب کرده اند مشاوران ۲۰ دلار در ماه درآمد دارند کدام ممکن است فوق العاده کمتر اجتناب کرده اند معمول است.

اتفاقاً در امتداد طرف قالب بی نظیر جبران خسارت نمایندگی، Pampered Chef پاداش هایی نیز به مشاور شخصی حاضر می دهد، مربوط به

 • تخصیص اشخاص حقیقی تحمل برچسب شخصی ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه ۳٪ کمیسیون در هر کالا اکتسابی کنید.
 • محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات رایگان
 • تعدادی از کاهش یافته است ویژه برای گرفتن ابزار
 • پس اجتناب کرده اند حضور در ۱۵۰۰۰ دلار کالا، نرخ کمیسیون به سه نسبت افزایش خواهد یافت.

روزی کدام ممکن است کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید درآمد خواهید کرد افزایش یابد، نمایندگی رتبه هر دو عنوان شغلی فروشنده مستقیم را ارائه می دهیم می دهد.

 • مشاور
 • مشاور ارشد
 • سرگروه
 • ارتقای سرپرست
 • سرپرست بازیابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگهداری
 • تبلیغ مجدد خروجی
 • سرپرست شیک
 • دکتر برتر
 • سرپرست اجرایی
 • سرپرست اجرایی ارشد
 • سرپرست اجرایی سراسری

چگونه به ۱ مشاور سرآشپز دلسوز بپیوندیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر شویم؟

مربوط به سایر نمایندگی‌های MLM را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایگاه‌های بازاریابی جامعه‌ای، اگر می‌خواهید برای تغییر شدن به ۱ مشاور شرکتی به ۱ آشپز Pampered بپیوندید، باید مجموعه محصولات تکیه کن را خریداری کنید.

{برای شروع}، ابتدا به شبکه موقعیت یابی سرآشپز Pampered مراجعه کنید به همان اندازه مشاور شوید. ابتدا، فقط اجتناب کرده اند شبکه‌موقعیت یابی آشپز Pampered دیدن کنید. اجتناب کرده اند صفحه گزارش عنوان مشخصات اولین همراه خود هویت حامی. اجتناب کرده اند آنجا نمایندگی ممکن است همراه خود منصفانه حامی کدام ممکن است معلم خواهید کرد {خواهد بود} همراه خود خواهید کرد تصمیم بگیرد. هر دو می توانید به شخص خاص کدام ممکن است با اشاره به جایگزین ارائه می دهیم مشاوره است مراجعه کنید. سرانجام، باید شکل هماهنگی نامه را پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر منصفانه اجتناب کرده اند بسته های مشاور آشپز Pampered را خریداری کنید.

در همین جا سه ​​گروه مشاور آشپز Pampered معرفی شده است شده است:

۱. گروه تازه وارد

بسته استارتر ابزار حیاتی {برای شروع} پختن شام را در اختیار خواهید کرد مکان ها. قیمت آن ۹۹ دلار {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود محصولاتی همراه خود قیمت بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰ دلار در دسترس بودن تبدیل می شود.

۲. ست مجلل

بسته دلوکس ابزاری قابل اعتقاد برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز خانگی حاضر می دهد. این بسته ۱۵۹ دلار قیمت دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبق مشاوره نمایندگی قطعا ارزش آن را دارد آن ۶۵۰ دلار است.

۳. مجموعه آخرین

بسته آخرین رویای سرآشپزهای خانگی است از ابزارهای برتر برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزمایش دارد. قیمت آن ۲۵۹ دلار {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن محصولات ۱۰۰۰ دلاری است.

خواه یا نه آشپز بی رنگ منصفانه قالب هرمی است؟

۹، آشپز بی رنگ منصفانه نمایندگی هرمی نیست. Pampered Chef منصفانه نمایندگی دیجیتال شناسایی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل اعتقاد است کدام ممکن است برای مدت زمان بسیار طولانی محصولات آشپزخانه اصیل را در مرحله جهانی به کالا می رساند.

نمودارهای هرمی تشکیل منصفانه محصول فیزیکی دقیق نیستند هر دو اگر به نحوی تشکیل محصولی باشند کدام ممکن است قابل توجه پوشی است. تنها کانون اصلی دقیق قالب هرمی فریب دادن اشخاص حقیقی تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطع پول آنهاست.

سرمایه گذار پادشاه، وارن احساس نمایندگی برکشایر هاتاوی در سال ۲۰۱۴ نمایندگی Pampered Chef را تصاحب کرد. این شهادت دادن درست بر مشروعیت، شهرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتدار این نمایندگی در مقابل همراه خود سایر فرنچایزها است.

این سیستم آشپز نازک

برای اداره کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیسیون، این نمایندگی منصفانه این سیستم تلفن در کنار Pampered Chef برای تجهیزات های اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS دارد. به همین دلیل مشاور به سادگی کار آنها را همراه خود دستان شخصی تجزیه و تحلیل می تنبل. این اپلیکیشن در هر ۲ پلتفرم گوگل پلی استور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اپ استور اپل به راحتی در دسترس است است.

مزایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معایب سرآشپز متنعم

رهنمودها سازنده:

 • این نمایندگی برای مدت زمان بسیار طولانی اجتناب کرده اند سال ۱۹۸۰ در مرحله جهانی ورزش می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نمایندگی مادر این نمایندگی Warren Buffet Organization Berkshire Hathaway است.
 • سرآشپز بی رنگ دارای رتبه A+ همراه خود BBB است.
 • این نمایندگی ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه رایگان برای محصولات شخصی دارد.
 • این نمایندگی منصفانه این سیستم آموزشی وب مبتنی بر به تماس گرفتن دانشکده PC حاضر می دهد به همان اندازه به فروشندگان جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عجیب و غریب کمک تنبل به همان اندازه خرید و فروش شخصی را بهبود دهند.
 • Pampered Chef محصولات منحصر به شخص خاص را حاضر می دهد کدام ممکن است در فروشگاه بومی خواهید کرد حال نیستند.

اسبابک ها عقب کشیدن:

 • اگرچه Pampered Chef محصولات همراه خود کیفیتی دارد، با این حال محصولات بودجه‌تر عکس نیز در مکان های مختلف حال است، این دلیل است است کدام ممکن است کالا محصولات این نمایندگی فوق العاده روی حیله و تزویر است.
 • برخی اجتناب کرده اند مشتریان اجتناب کرده اند قیمت برخی محصولات گلایه داشتند.
 • کسب درآمد اجتناب کرده اند MLM هر دو بازاریابی جامعه ای روی حیله و تزویر است. تحقیقات جان ام تیلور میزان موفقیت بازاریابی جامعه ای ۰.۰۴ نسبت است. افزایش انواع خواستن به مجموعه توانایی های شیک، منصفانه پلت شکل بازاریابی برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی دارد.

{دستورالعمل ها}

 1. چگونه اجتناب کرده اند سرآشپز بی رنگ درآمد کسب کنیم؟

  مناسب مربوط به فرآیند عادی MLM، Amazing Chef 2 راه اساسی برای کسب درآمد حاضر می دهد.
  ۱. کالا محصول: افرادی که به این محصول خواستن دارند آن را روی به آنها می فروشند.
  ۲- استفاده اشخاص حقیقی جدید: اشخاص حقیقی زیر بازو شخصی را استفاده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کالا آنها سودآوری کنید. علاوه بر این بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حیله و تزویر ترین راه برای کسب درآمد بیش از حد اجتناب کرده اند کمیسیون همراه خود تحمیل منصفانه نیروی کار است.

 2. کمیسیون منصفانه مشاور آشپز نازک چقدر است؟

  در همین جا فهرستی اجتناب کرده اند میزان درآمد منصفانه مشاور سرآشپز نازپرورده اجتناب کرده اند کالا شخصی معرفی شده است شده است.
  ۱. نرخ کمیسیون ۲۰% در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۱ دلار به همان اندازه ۷۴۹ دلار.
  ۲. ۲۲% کمیسیون در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۷۵۰ دلار به همان اندازه ۱۲۴۹ دلار.
  ۳. نرخ کمیسیون ۲۳% در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۱۲۵۰ به همان اندازه ۲۴۴۹ دلار.
  ۴. نرخ کمیسیون ۲۴% در بازار ماهانه اجتناب کرده اند ۲۵۰۰ به همان اندازه ۳۹۹۹ دلار.
  ۵. ۲۵% کمیسیون در بازار ماهانه بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰۰ دلار.

 3. چگونه به سرآشپز نازپرورده ملحق می شوید؟

  {برای ثبت نام} شناخته شده به عنوان مشاور سرآشپز نوازنده، ابتدا باید شخصی را در شبکه موقعیت یابی آنها گزارش عنوان کنید. پس اجتناب کرده اند پایان دادن سطوح گزارش عنوان، خواهید کرد باید حداقل منصفانه مشاور آشپز نوازنده خریداری کنید گروه آغازرا انتخاب کنید و انتخاب کنید ست مجلل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموعه آخرین.

 4. خواه یا نه محصولات Pampered Chef مونتاژ چین هستند؟

  Pampered Chef منصفانه نمایندگی مستقر در آمریکا است. معروف ترین ظروف سنگی مونتاژ آمریکاست. چین {به دلیل} ساخت شناخته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً برخی اجتناب کرده اند محصولات در چین ساخت می شوند. از هر لحاظ، هیچ ادعا مناسب {وجود ندارد}.

نتیجه

محصولات آشپزخانه اجتناب کرده اند Pampered Chef اجتناب کرده اند استاندارد خوبی برخوردار هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این این نمایندگی این سیستم جبرانی محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآوری دارد. امیدوارم داده ها کاملی با اشاره به آن پیدا کرده باشید The Pampered Chef Company MLM and the Pampered Chef Pyramid System در این متن آمده است.

همراه خود این جاری، چیزهای زیادی موجود است کدام ممکن است خواهید کرد خواستن دارید در گذشته اجتناب کرده اند عضویت در یک واحد نمایندگی بازاریابی جامعه ای بدانید.

حالا من می توانم اجتناب کرده اند خواهید کرد بپرسم:

خواه یا نه به همان اندازه به فعلی اجتناب کرده اند محصولات Pampered Chef استفاده کرده اید؟

چگونه است؟

همین الان در کامنت به من اطلاع دهید.