kermanyy

Friday, 22 October 2021

نمایشنامه های بزرگ باعث شکست روتگرز در باخت شماره 11 ایالت میشیگان می شود

نمایشنامه های بزرگ باعث شکست روتگرز در باخت شماره 11 ایالت میشیگان می شود


PISCATAWAY ، NJ – شماره 1 پس از چرخاندن هفت بار توپ در شکست مقابل روتگرز در سال گذشته ، شماره 1 چرخید. 11 ایالت میشیگان به رویکرد بزرگ بازی با بازیکنان جدید خود می پردازد. تا حد کمال کار کرد.

Jalen Nailor یک چرخش 63 ، 63 و 65 متری از پایتون تورن به ثمر رساند و کنت واکر در حیاط مدرسه 94 حیاط حرکت کرد ، زیرا اسپارتانی ها با پیروزی 31 بر 13 بر اسکارلت نایتز روز شنبه بدون شکست باقی ماندند.

ایالت میشیگان (6-0 ، 3-0 بیگ ده) از آغاز پیروزی در هشت بازی اول خود در سال 2015 ، هنگامی که به مرحله پلی آف فوتبال کالج رسید ، شروع خوبی را آغاز می کند.

نایلور ، که با 5 بار صعود به مدت 221 یارد بهترین بازی را پشت سر گذاشت ، رکورد ورزشگاه گفت: “ما هنوز تعدادی بازیکن داریم که هنوز آنها را ندیده اید.” “ما تعداد زیادی از بچه های جوان داریم که ظاهر می شوند ، اما فقط با کتاب بازی بهتر شده است و ما فقط سخت کار کرده ایم ، فقط سعی کرده ایم همه را در یک صفحه قرار دهیم. ”

این باخت سومین برد متوالی برای روتگرز بود (3-3) ، همه در برابر حریفان ثبت شده. اسکارلت شوالیه ها دو هفته پیش به شماره 9 میشیگان و هفته گذشته به شماره 7 ایالت اوهایو سقوط کردند. در مجموع ، روتگرز از زمان قهرمانی در تیم شماره 33 ، 33 تن به تیم های رتبه بندی شده سقوط کرده است. 23 فلوریدا جنوبی 31-0 در 12 نوامبر 2009.

گرگ اسکیانو ، سرمربی روتگرز گفت: “من این بازی را تماشا می کنم ، ما از نمایش های بزرگ صرف نظر کردیم.” “ما چهار نمایش بزرگ را رها کردیم. ما این کار را نکردیم. ما نمایش های بزرگ را مطرح نکردیم. شما نمایش های فوق العاده ای ارائه می دهید ، انجام هر کاری سخت است ، درست است؟ شما پشت توپ 8 هستید. “

ایالت میشیگان ، که روتگرز را در خانه اول تاکر به عنوان مربی با نتیجه 38 بر 27 از دست داد ، بخشی از کتاب رکورد خود را در بازی بازنویسی کرد ، و یکی را برای ورزشگاه SHI ، خانه روتگرز.

کنت واکر سوم
گتی ایماژ

رانندگی توسط واکر ، که با عجله همه بازیکنان فوتبال را وارد بازی کرد ، طولانی ترین بازی در تاریخ ایالت میشیگان بود. دور طولانی قبل از اسپارتها 90 یارد توسط لین چنداندوای در 1949 در مقابل آریزونا بود. طولانی ترین پاس 93 ساله آنها از تونی بانک به نیجیا کارتر در مقابل ایندیانا در سال 1994 است.

واکر با 233 یارد دویدن ، دومین بازی خود در این فصل 200 یارد را به پایان رساند. او در این فصل 913 یارد دارد ، به طور متوسط ​​152.2 در هر بازی.

221 Nailor مارک ورزشگاه 207 ارسال شده توسط لری فیتزجرالد از پیتسبورگ در سال 2003 را شکست.

تورن 16 امتیاز از 27 را برای بهترین 339 یارد در پست و سه TD طولانی به پایان رساند.

این پنجمین بار در تاریخ FBS بود که یک تیم مسافری 300 یاردی ، 200 یاردی عجله و تاچ داون 200 یاردی در همان بازی قرار گرفتند.

وی گفت: انفجار »، واکر درباره تخلف ایالت میشیگان ، که 588 یارد به 377 یارد برای روتگرز پایان داد ، گفت.

شوالیه های اسکارلت دوبار زودتر جلو افتادند. آنها با پاس 4 متری جانی لنگان به آرون کرویکشانک با پاس 7 بر صفر حرکت کردند ، پس از آنکه دفاع آنها تلاش برای گلزنی در خط آغازین را ناکام گذاشت.

وال آمبروسیو پس از اتصال اولین بازی TD 63 حیاطی به بازی بازکن نائلور ، با یک ضربه 26 متری یک گل به زمین زد تا اسکارلت شوالیه ها 10 بر 7 پیش بیفتند.

ایالت میشیگان فقط به 5 بازی نیاز داشت تا موقعیت را به دست آورد ، در حالی که نیلور در راتگرز 35 از بالای شانه خود استفاده کرد و از زمین عبور کرد تا به گل برسد.

گل نیمه دوم امبرویو به ثمر رسید و آنها اختلاف را به یک گل رساندند ، اما تورن و نایلور در اولین بازی اسپارتانی ها با راننده بعدی خود برای برتری 21-13 ، سوسو زدند. تورن به واکر رسید که برای کسب امتیاز طولانی به مدافع برگشت. سه برنامه TD یک رکورد مدرسه را به ثبت رساندند ، که آخرین بار توسط کودی وایت در برابر روتگرز دو سال پیش انجام شد.

واکر بازی باز را در نیمه سوم کوارتر سوم با 94 دوی حرکاتش انجام داد. او از سوراخ بزرگی عبور کرد ، یک یا دو ضربه در مقابل کوه ایالت میشیگان شکست و به منطقه انتهایی رفت و یک پمپ مشت را با نایلور در نزدیکی منطقه انتهایی عوض کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *