نمایشگاه بزرگ میدانی ماهشیر در شیراز برگزار می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سردار بوعلی در دیدار با رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور، توانمندی های فرهنگی و هنری استان فارس را در کشور بی نظیر دانست و گفت: برنامه ریزی، هم افزایی و دور هم جمع شدن. توانمندی های هنرمندان متعهد و انقلابی در راستای تولید آثار بزرگ، انقلابی و مخاطب پسند، رسالت مهم سازمان بسیج هنرمندان است.

وی با تاکید بر اهمیت توجه و حمایت همه جانبه مسئولان در عرصه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: جوانان و نسل جوان کشور از آثار غنی فرهنگی و هنری با مضامین انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استقبال می کنند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نام شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) اعطا شد، گفت: این یک قابلیت مهم و موثر برای طراحی و نگهداری و برنامه های هنری در منطقه فارس که باید مورد توجه مسئولان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر به ویژه اعضای سازمان بسیج هنرمندان استان قرار گیرد، باید در آن گنجانده شود.

سردار بوعلی با بیان اینکه نمایش بزرگ میدانی محشر به عنوان یک اثر هنری فاخر به زودی در شهر شیراز به روی صحنه می رود، اظهار داشت: این اثر هنری فاخر با همکاری و حمایت سازمان ها و نهادهای مختلف محقق خواهد شد و انتظار می رود که همین امر محقق شود. در تمامی ارائه ها پذیرای بیش از ۷ هزار نفر از شیراز باشد.

فرمانده سپاه فجر افزود: در حاشیه این نمایش شاهد برپایی نمایشگاه های فرهنگی هنری و اجرای گروه های سرود انقلابی خواهیم بود.

به گزارش فارس، در این نشست مجید میکائیلی به تشریح مختصری از برنامه های مهم هنری اجرا شده و همچنین برنامه های سازمان بسیج هنرمندان فارس در سال جاری پرداخت.

پایان خبر
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید