kermanyy

Monday, 25 October 2021

نمایش به عنوان “خدمتکار”

نمایش به عنوان “خدمتکار”


سه نمایش محبوب Netflix در حال حاضر – بازی ماهی مرکب، روی بلاک من، و خدمتکار – نمی تواند متفاوت تر باشد از سری فیلم های علمی تخیلی تاریک تا رسیدن به یک درام بر اساس یک داستان واقعا جذاب ، سری اخیر Netflix ثابت کرده است که پخش کننده همه چیز را دارد. خدمتکار، با حضور مادر / دختر اندی مک داول و مارگارت کوالی ، آخرین نفری که در Netflix به زمین آمده است ، و مجموعه های محدود آن به شدت پانچ دارد. بر اساس خاطرات استفانی لند خدمتکار: کار سخت ، حقوق کم و اراده مادر زنده، این نمایش قطعا از کوالی بازی می کند ، که در نقش اصلی ظاهر می شود. و اگر شما به دنبال نمایش های بیشتری با کولی هستید یا به طور کلی با هدف مادرانه هستید ، چیزهای بیشتری برای دیدن وجود دارد.

خدمتکار به دنبال مادر مجرد الکس (کولی) ، که با مراقبت از خانه به عنوان شغل از بدرفتاری و بی خانمانی می گریزد. نگاهی بی امان به فقر و مادران ، خدمتکار در واقع ساعت آسانی نیست. با این حال ، این یک ساعت با ارزش برای دستاوردها است. با دو مجموعه از مادران و دختران که داستان را هدایت می کنند ، این نمایش با رهبری زن شما را مجذوب خود می کند.

از جانب رها کردن به جینی و جورجیا، در اینجا چند برنامه برای تماشای پس از نسخه محدود جدید Netflix وجود دارد خدمتکاربه


1

عکس: Netflix

آدری (آلیسون بل) پس از مادر شدن جدید تلاش می کند تا به یک شیوه زندگی جدید برسد. آدری با کمک بسیار اندک والدینش تصمیم می گیرد به گروهی از والدین بپیوندد که در مورد مشکلات خود صحبت می کنند – و در حالی که این کمک چندانی نمی کند ، برنامه های جدید دوستانش او را خوشحال می کند. خارج از گروه ، همه آدری یک همراه استرس کار هستند. افرادی که دوست داشتند یک مادر سخت کوش را روی صفحه ببینند وارد می شوند خدمتکار Netflix همچنین عملکرد بل را دوست خواهد داشت رها کردنبه

جریان رها کردن در نتفلیکس


2

jan-the-virgin-finale
عکس: CW

اگر به دنبال نمایشی مانند هستید خدمتکار با طنز بیشتر برای روشن نگه داشتن چیزها ، دیگر نگاه نکنید جین باکرهبه جادوگر معروف The CW که تا حدی بر اساس تله پلان های سنتی ساخته شده است ، از جین (جینا رودریگز) پیروی می کند ، که وقتی توسط یک OB / GYN مبهم احاطه می شود ، تبدیل به مریم باکره مدرن می شود. با پیشرفت سریال ، جین با مشکلات زایمان روبرو می شود ، در طبقه پایین قرار دارد و سعی می کند میراث خانواده خود را حفظ کند. با تشکر از ارائه های مترقی در همه زمینه ، جین باکره یک نگاه جدید هیجان انگیز به مادری و خانواده است.

کجا را باید نگاه کرد جین باکره


3

دختران گیلمور
عکس: برادران وارنر تلویزیون / با احترام: مجموعه اورت.

دختران گیلمور به نظر می رسد لذت بردن از این پاییز یک سریال آسان باشد ، اما در قلب همه اینها ، یک داستان عالی در مورد یک مادر جوان و رابطه ای که او با دختر شیطان خود دارد. سریال کلاسیک رابطه نزدیک بین لورلای (لورن گراهام) و روری گیلمور (الکسیس بلدل) در شهر کوچک عجیب کنتیکت را دنبال می کند. در حالی که روری کفش های پاشنه بلند خود را برای کالج روی Ivies می گذارد ، لورلایی در هیچ کاری متوقف نمی شود تا به دخترش در رسیدن به وحشیانه ترین رویای خود کمک کند.

کجا را باید نگاه کرد دختران گیلمور


4

چیزهای بهتر -3
عکس: FX

به دنبال مادر مجرد سام فاکس (پاملا ادلون) و بازیگر زن کارگر ، چیزهای بهتر این یک کمدی تاثیرگذار در مورد فرزندپروری دختران است. سام که در لس آنجلس بسیار گرانقیمت زندگی می کند ، سخت تلاش می کند تا از آن عبور کند ، به اهداف شغلی خود برسد و دخترانش را در حالی که بزرگ می شوند ثابت نگه دارد. سام در کنار مراقبت از دختران وحشی خود ، باید نگاهی به مادرش ، دوستانش ، آشپزها و موارد دیگر بیندازد. مادری دشوار است و باعث می شود زن بی رحمی مانند سام این کار را انجام دهد.

جایی که باید نگاه کنید چیزهای بهتر


5

یک روز در TORR
عکس: نیکول وایلدر / تلویزیون POP

خانواده های بیشتری درگیر هستند یک روز در یک زمان، اما یک مادر کوشا همچنان در قلب داستان مانند گذشته است خدمتکاربه مجموعه Netflix که احیای کمدی کلاسیک نورمن لیر در سال 1975 است ، زندگی پنه لوپه (جاستینا ماچادو) را دنبال می کند ، مادری مجرد که پس از خدمت در ارتش بر فرزندپروری فرزندان خود کار می کند. پنلوپه که اکنون یک پرستار است ، پیچ و خم های زندگی را با خانواده آمریکایی کوبایی خود بررسی می کند و آماده است تا هر زندگی را که دارد بپذیرد. پنلوپه در جستجوی کمک ، به مادر فوق العاده زیبای خود (ریتا مورنو) روی می آورد.

کجا را باید نگاه کرد یک روز در یک زمان


6

خانواده باقی مانده
عکس: HBO

اگر نگاه کنید خدمتکار و اینکه آنها مایلند با جریان شما حتی تاریک تر شوند ، نگاهی بیندازید باقیمانده ها در HBO ستارگان این سریال مارگارت کوالی را در نقش جوان تری هدایت می کنند و پس از ناپدید شدن ناگهانی و ناپدید شدن 140 میلیون نفر در سراسر جهان همچنان در حال سقوط هستند. سه سال بعد ، ساکنان یک شهر کوچک نیویورک سعی می کنند قطعات را کنار هم بگذارند و از این فاجعه جان سالم به در ببرند. مردم ناامید ، پارانویا و دیوانه شده اندess ، و برخی حتی به گروه فرقه Guilty Remnant ملحق می شوند.

کجا را باید نگاه کرد باقی مانده ها


7

جینی جورجیا-6
عکس: Netflix

Netflix تمام محتوای مادر / دختر مورد نیاز شما را دارد. اخیراً ، پخش کننده خراب شد جینی و جورجیا، که دنباله کامل آن است خدمتکاربه این درام به دنبال مادر آزاد اندیش گرجستان (برایان هویری) است که دو فرزند خود ، جورجیا (آنتونیا جنتری) و آستین (دیزل لا توراکا) را به زندگی جدیدی هدایت می کند. جورجیا در تلاش برای ایجاد ریشه های پایدار در یک شهر کوچک نیو انگلند ، به دختر جینی متکی است تا همه چیز را درست کند. اما همانطور که این دو مادر شوهر به زودی متوجه می شوند یک شروع تازه کمی در لبه ها سخت است.

جریان جینی و جورجیا در نتفلیکس

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *