kermanyy

Friday, 22 October 2021

نماینده K’taka BJP ادعا می کند که خیانت کرده و برای ماندن در حزب از پست آلو درخواست می کند

نماینده K’taka BJP ادعا می کند که خیانت کرده و برای ماندن در حزب از پست آلو درخواست می کند


نماینده حزب Tuvarakere Bharatiya Janata ، جیارم (ماسالا جیارم) ، که حزب خود را متهم به “خیانت به او” کرد ، تهدید کرد که اگر او توسط رئیس هیئت مدیره یا شرکت “بهتر” در ایالت در اواخر این ماه منصوب نشود ، وی را ترک خواهد کرد.

تصویر: BJP MLA AS Jayaram. عکس: با احترام از جیارام / فیس بوک

“من در جایی شنیده ام که طرف به من خیانت می کند ، بنابراین گفتم نمی خواهم (موقعیت فعلی). حزب باید خود را شناسایی کرده و (بهترین توصیه یا شرکت) را ارائه دهد ، اگر آنها ندهند ، من جیرام گفت ، من می دانم که من چه سوالاتی انجام داده ام و مدت زیادی منتظر ماندم. من با رئیس دولت (BJP) و وزیر مسئول در این زمینه صحبت کرده ام.

وی در گفتگو با خبرنگاران توماکورو گفت که اگر حزب از او غفلت کند ، او در آنجا نمی ماند و همچنین به کار سیاسی خود پایان می دهد.

“صبر من محدودیتی دارد ، آنها گفته اند که تا پایان ماه (پست جدید) را به او می دهند. من تا آن زمان منتظر می مانم. من به دنبال پست وزیر نیستم ، آنچه من درخواست می کنم خوب است اگر هیئت مدیره یا شرکت خوب عمل کند یا تصمیم من را بگیرد. “

جایارام در حال حاضر رئیس هیئت توسعه گونه های ایالت کارناتاکا است.

جیرام با ادعای رضایت از کارهایی که برای مردم حوزه انتخابیه خود به عنوان معاون انجام داده است ، گفت اگر مردم حوزه انتخابیه اش هنوز به او فرصت دهند ، او مستقل کار خواهد کرد.

وی گفت: “من برای این پایان ماه مهلت تعیین می کنم. من به رئیس وزیر اطلاع داده و آن را به اطلاع وزیر مسئول منطقه رساندم … من می توانم مستقل کار کنم.” برای پست ریاست منطقه حزب

وی با تقاضای انتصاب هیئت مدیره و شرکت بهتر ، گفت: “در صندوق توسعه گونه های ایالت کارناتاکا حتی یک صندوق 10 روپیه وجود ندارد. اوضاع به گونه ای است که باید بروم غذا و تیفین به آنجا بدهم. چرا باید بگیر؟ “

نالین کومار کاتیل ، رئیس ایالت BJP اخیراً گفته بود که انتصاب در هیئت مدیره و شرکت ها و گسترش کابینه احتمالاً پس از ارجاع به حوزه های مجمع سنداگی و هنگال در 30 اکتبر انجام می شود.

به نظر می رسد همه چیز در Tumakuru BJP خوب نیست ، زیرا اخیراً رئیس منطقه حزب و معاون سابق B ، سورش گودا استعفا داده بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *