kermanyy

Monday, 25 October 2021

نمره دوچرخه شما چقدر است؟ موانع اجتماعات دوچرخه سواری


شهری با مسیرهای دوچرخه سواری ایمن

انتقال به یک شهر جدید در بحبوحه همه گیری کووید -19 می تواند گذار سختی را ایجاد کرده باشد. بدون گزینه های معمول بیرون رفتن از رستوران ها ، کنسرت ها یا رویدادهای ورزشی ، چالش هایی در تجربه خانه جدید ما وجود دارد. هنگامی که شوهرم و من در ژوئن 2020 به مینیاپولیس نقل مکان کردیم ، هر دو صدمه ای ندیدیم. خوشبختانه مسیرهای دوچرخه سواری متصل در شهر به ما راهی عالی برای کشف شهر جدید و اقامت در فاصله ایمن داد. ما سریعتر از هر زمان دیگری دوچرخه سواری کردیم و یکی از دلایل اصلی ما برای دوچرخه سواری این بود که “آسان بود. “ما فقط در مسیرهای دوچرخه سواری با ترافیک خودرو مبارزه نمی کردیم. ما هرگز به جاهایی نرسیدیم که مسیرهای دوچرخه سواری به طور ناگهانی پایان یافت ، بنابراین خوشبختانه هرگز مجبور نشدیم با تردد وسایل نقلیه همراه شویم. من دوچرخه سواری را دوست ندارم در حالی که ماشین ها بدون هیچ زحمتی برای دیگران در جاده ها حرکت می کنند ، اما مسیرهای دوچرخه سواری شهرهای دوقلو تقریباً در برابر این امر محافظت می شد. بزرگترین شکایت من این بود که گاهی اوقات دوچرخه سواران زیاد (چگونه می توانم چنین چیزی را بگویم)!

از طریق دانشکده پزشکی ، با دوچرخه به کلاس می رفتم ، اما فقط مجبور بودم یک مایل را در خیابان های شلوغ طی کنم (اگرچه مسیرهای دوچرخه سواری وجود نداشت). من از آن زمان به بعد دوچرخه سواری را برای کار در نظر گرفتم ، اما موانع متعددی وجود داشت ، از جمله عوامل اجتماعی مانند عدم اتصال زیرساخت ها (مسیرهای دوچرخه سواری که به هم متصل می شوند و لازم نیست به درستی با هم حرکت کنند). -ناگهان با تردد وسایل نقلیه ) ، نداشتن دوچرخه محافظت شده. پیاده روها و پیاده روها و نور ضعیف و همچنین عوامل شخصی مانند عدم دسترسی به دوش هنگام رسیدن به محل کار. در مینیاپولیس ، بسیاری از ساکنان دوچرخه سواری می کنند یا فقط برای ورزش سوار می شوند ، و اکنون دلیل آن را می فهمم: زیرساخت های شهر آن را آسان و لذت بخش می کند. این باعث شد بیشتر به این فکر کنم که باید چه کار کرد تا مردم شهرهای دیگر بتوانند از مزایای دوچرخه سواری رایگان در جوامع خود استفاده کنند.

دوچرخه سواری برای کار یا مدرسه فواید زیادی دارد ، از جمله:

  • افزایش فعالیت بدنی که ممکن است منجر به کاهش خطر بیماری های مزمن شود
  • کاهش ردپای کربن
  • اجتناب از برچسب های ترافیکی
  • کاهش خطر قرارداد COVID-19 از طریق حمل و نقل عمومی
  • افزایش آگاهی و آگاهی
  • به مردم کمک کنید تا توصیه های کالج پزشکی ورزشی آمریکا در مورد 150 دقیقه فعالیت بدنی در هفته را بدست آورند
  • در هزینه خود صرفه جویی کنید ، زیرا دوچرخه سواری ارزان تر از رانندگی با ماشین است

علیرغم مزایا ، موانع دوچرخه سواری در بسیاری از جوامع وجود دارد ، از جمله اتصال زیرساخت ها ، عدم وجود مسیرهای حفاظت شده یا مسیرهای پیاده روی و روشنایی ضعیف. اتصال زیرساخت ها یکی از موانع اصلی دوچرخه سواری در شهرهای ایالات متحده است. خط مشی های جامع خیابان ها می تواند به ایجاد جوامعی کمک کند که انتخاب فعالیت روزانه راحت تر و ایمن تر است. خیابانهای یکپارچه طوری طراحی شده اند که ایمنی ، راحتی و دسترسی عادی عابران پیاده و دوچرخه سواران را در اولویت قرار دهند تا با اولویت دادن به ایمنی و سلامت عمومی به ایجاد جوامع پر جنب و جوش کمک کنند. از بین بردن موانع اضافی دوچرخه سواری ، مانند مسیرهای باریک دوچرخه سواری ، عدم جدا شدن از وسایل نقلیه موتوری ، گذرگاه های چالش برانگیز و مسیرهای دوچرخه سواری پوشیده از برف و یخ راه هایی برای احساس راحتی بیشتر مردم در دوچرخه سواری است.

نمره دوچرخه نقشه ایالات متحده 2020در حالی که انتخاب فردی آخرین راه حل برای فعال بودن یا دوچرخه سواری برای کار است ، باید دسترسی به مسیرهای ایمن ، به هم پیوسته و با نور کافی را مسئولیت جامعه به شمار آورد و سیاست های جامعه می تواند به اولویت بندی دوچرخه سواران هنگام طراحی زیرساخت های شهری کمک کند. ACSM American Fitness Index اتصالات زیرساختی را با استفاده از چهار شاخص ارزیابی می کند که یکی از آنها نمره دوچرخه است®به مینیاپولیس ، MN شماره 1 را در امتیاز دوچرخه اجرا کرد®و به دنبال آن پورتلند ، OR ، شیکاگو ، IL ، دنور ، CO و سان فرانسیسکو ، CA. اما چه چیزی باعث شد این شهرها به بالای لیست برسند؟ آنها عمدتا دارای زیرساخت های متصل به هم هستند و مسیرهای دوچرخه سواری به خوبی نشان داده می شوند که اغلب از تردد خودروها جدا هستند. مینیاپولیس در سال 2016 یک سیاست جامع در خیابان اجرا کرد که اولویت را برای عابران پیاده و پس از آن دوچرخه و مانور و در نهایت استفاده از وسایل نقلیه انجام می دهد. مینیاپولیس دارای شبکه دوچرخه سواری رو به رشدی است که افراد در هر سنی را تشویق می کند تا در طول سال ، چه برای ورزش و چه هنگام سفر به محل کار ، دوچرخه سواری کنند. بسیاری از شهرهای دیگر زیرساخت های دوچرخه سواری را پذیرفته اند ، اما هنوز بسیاری از شهرها هستند که مسیرهای دوچرخه سواری ایمن و متصل به هم ندارند.

نویسنده: آلیسون شرودر ، MD یک عضو پزشکی ورزشی در میدان کلینیک مایو در مینیاپولیس ، MN است. او از آگوست 2021 به عنوان هیئت علمی به گروه پزشکی فیزیکی و توانبخشی در مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ ملحق می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *