kermanyy

Sunday, 24 October 2021

نکاتی برای تمرین در زمانی که وقت ندارید – تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، درک می کنید که چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شما در حالی که عرق می شکنید و عضله سازی می کنید به گونه ای که فقط چند تمرین می توانند انجام دهند ، از همراهی همه لذت خواهید برد ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید ، باید چه کار کنید؟

همه گاهی شلوغ می شوند و احساس می کنند دنیا هر روز بیشتر شلوغ می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن ورزش در طولانی مدت به شما کمک می کند. در حقیقت ، به تاخیر انداختن تمرینات در اواخر زندگی می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خوی شما را پایین بیاورد و حتی بعدها به مشکلات سلامتی کمک کند.

با این حال ، شما به زمان زیادی برای ورزش نیاز ندارید. در اینجا برخی از بهترین راه ها برای شرکت در کارگاه زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود ادغام کنید

شیوه های خوب به دلیل میزان تلاش شما برای آنها م effectiveثر است ، نه به خاطر تجهیزاتی که در حین انجام این کار از آنها استفاده می کنید.

کمی سریعتر پیاده روی یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام باشد. اگر دویدن چیزی نیست که از آن لذت می برید ، می توانید به جای گزینه معمول سفر ، دوچرخه به محل کار خود بروید ، یا حتی گوساله ای بلند کنید تا منتظر قطار باشید. اگر رانندگی می کنید ، حتی کشیدن شکم تا حد امکان به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید تا بتوانید به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

محل کار خود را طراحی کنید

زندگی گاهی اوقات بسیار شلوغ است و هیچ لحظه ای برای توقف وزنه ها یا دویدن وجود ندارد. با این حال ، تمایز بین آن زمانها و زمانهایی که زمان کار شما مملو از کارهای غیر ضروری اتوبوس است بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته بررسی کنید و ببینید آیا می توانید هفته ای چند بار برای شروع به 30 دقیقه تمرین اختصاص دهید تا شروع کنید. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

از جمله میکرو تمرین

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرین زمانی که فکر می کنید وقت ندارید ، یا اگر علاقمند به کلاس های آموزش متقابل موجود در South Jersey هستید ، با ما در nis تماس بگیرید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *