نگرانی اسرائیل برای شهروندان رژیمی که به امارات، بحرین، اردن و مصر سفر می کنند


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، اسرائیل تایمز با اشاره به افزایش احتمال انتقام از ایران، نگرانی مقامات ارشد اسرائیلی را از سفر اتباع خود به برخی کشورهای منطقه از جمله امارات، بحرین ابراز کرد. ، اردن و مصر، علاوه بر ترکیه.

مقامات رژیم موقت صهیونیستی از شهروندان خواسته اند که فوراً شهر «استانبول» را ترک کرده و در سفرهای غیرضروری به دیگر مناطق ترکیه تجدید نظر کنند. آنها ادعا می کنند که عوامل ایرانی آماده ربودن یا کشتن اسرائیلی ها در آنجا هستند زیرا تهران به دنبال انتقام گیری از اقدامات رژیم علیه ایران در هفته های اخیر است.

در پی انتشار رسانه ای از دست داشتن تل آویو در قتل شهید حسن صیاد خدایی، مقامات رژیم بارها به شهروندان خود در مورد سفر به کشورهای منطقه هشدار دادند و از ترس اینکه ایران خون شهید را قصاص کند، هشدار دادند.

بر اساس این گزارش، شبکه ۱۳ و رادیو ارتش اسرائیل بدون نام بردن از منابع خود به نقل از منابع ارشد امنیتی نوشتند که به زودی تهدیدهای امنیتی علیه شهروندان اسرائیلی ممکن است ظاهر شود.

یک منبع دیپلماتیک ناشناس به رسانه ها گفت: من به اسرائیلی ها توصیه می کنم به این کشورها نروند و اگر رفتند باید مراقبت بیشتری داشته باشند.

روز یکشنبه اعلام شد که یایر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی قرار است روز پنجشنبه برای دیدار با همتای ترک خود، مولود چاووشو اولو، به ترکیه سفر کند.

شبکه ۱۳ روز یکشنبه بدون ذکر منبع گزارش داد که مقامات امنیتی اسرائیل در روزهای اخیر به ترکیه سفر کرده و «اطلاعات بسیار دقیقی» را که ادعا می‌شود در مورد برنامه‌های ایران برای حمله به رژیم صهیونیستی در ترکیه در اختیار داشتند، در اختیار همتایان ترک خود قرار داده‌اند. .

گفته می شود در حال حاضر حدود ۲۰۰۰ شهروند صهیونیست در ترکیه هستند.

انتهای پیام/ م
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید