نیروهای جبهه النصره به اوکراین اعزام شدند


خبرگزاری صراط به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد کدام ممکن است انواع شبه نظامیانی کدام ممکن است روز شنبه در ۲ گروه عازم اوکراین شدند به ۸۷ نفر رسید کدام ممکن است اکثر آنها عراقی، چچنی، تونسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسوی بودند.

این دارایی ها گفتند کدام ممکن است تمامی این تروریست ها در گذشته اجتناب کرده اند بخشی از به گروه های مسلح جدید اجتناب کرده اند اعضای داعش بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند توان رزمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص بالایی در نبرد های چریکی برخوردارند.

هیئت جبهه النصره الشام در ادلب پنجشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمعه قبلی این قطعات را به شهر سرمده در ۵ کیلومتری شرق مرز سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه منتقل کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن روز شنبه به مکان تعطیلات اوکراین وارد ترکیه شدند.

این دارایی ها تاکید کردند: ابومحمد الجولانی، رئیس جبهه النصره در ادلب هفته قبلی همراه خود سرکردگان تعدادی از گروه تروریستی در موجود در مسجدی در وسط ادلب سلسله جلساتی را برگزار کرد به همان اندازه آنها را به جهاد در اوکراین علیه داعش الهام بخش تنبل. نیروهای روسیه

الجولانی {در این} دیدارها قول داد کدام ممکن است نیازهای خانوار قطعات مسلح اعزامی به اوکراین را پس اجتناب کرده اند بازگشت اجتناب کرده اند اوکراین برآورده تنبل.

الجولانی بر نیاز خروج قطعات خارجی تکیه کن به گروه های تروریستی سرزنده در ادلب به اوکراین تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استقرار تروریست های محلی سوری در استقرار کنونی در اوکراین مخالفت کرد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها رسانه ای کمتر اجتناب کرده اند منصفانه ماه پیش گزارش دادند کدام ممکن است حدود ۴۵۰ شبه ارتش عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی اجتناب کرده اند استان ادلب سوریه برای نمایندگی در نبرد همراه خود نیروهای روسی وارد اوکراین شدند.