نیروهای مسلح ایران مایه اقتدار و زیربنای پیشرفت و تمدن هستند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح استان بوشهر اظهار داشت: نیروهای مسلح ایران اسلامی در سطوح مختلف شاخص های فوق العاده و ویژه ای دارند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما در آمادگی کامل قرار دارند، تصریح کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با علم و فداکاری سینه خود را در برابر تهاجم دشمن حفظ کردند و دشمن را مجبور به عقب نشینی کردند.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مایه اقتدار و زیربنای پیشرفت و تمدن هستند، افزودند: نیروهای مسلح جایگاه بسیار ویژه و اساسی در نظام حاکمیتی دارند.

آیت الله صفایی بوشهری تاکید کرد: اگر نیروهای مسلح کشوری از قدرت نظامی بالایی برخوردار باشند، آن کشور دارای اقتدار و آرامش است و زمینه ساز تمدن سازی و توسعه آن کشور خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: در حال حاضر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از نظر ستادی، خطی، تجهیزاتی و عملیات میدانی توانمندتر هستند.

وی افزود: اگر نیروهای مسلح کشوری دچار ضعف های دفاعی و نظامی شوند، قطعا آن کشور با چالش ها و بحران های مرزی و امنیتی مواجه خواهد شد و میزان توسعه و پیشرفت را نخواهد داشت.

آیت الله صفایی بوشهری گفت: یکی از مولفه های اقتدار یک نظام در فضای ملی و فراملی، اقتدار نیروهای مسلح آن نظام است.

وی تاکید کرد: در این مکان مقدس همه مردم استان بوشهر به ویژه نیروهای مسلح در استان و استان با رهبر معظم انقلاب و در استان دار اعلام بیعت کردند. اشتیاق بوشهر که پایتخت دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران و تاریخ ایران است، اعلام می کنیم تا زنده هستیم از حریم اسلام و ایران دفاع خواهیم کرد.