kermanyy

Monday, 25 October 2021

نیویورک از شما برای ترویج طرح ها و قوانین غذا خوردن در فضای باز کمک می خواهد

نیویورک از شما برای ترویج طرح ها و قوانین غذا خوردن در فضای باز کمک می خواهد


تا کنون نزدیک به 12000 رستوران در برنامه رستوران های باز شهر شرکت کرده اند ، این طرح از راه خیابان های باز است که به رستوران ها و کافه ها اجازه می دهد از فضای خیابان برای ساختارهای غذاخوری در فضای باز استفاده کنند. در حالی که به نظر می رسد اکثر نیویورکی ها تغییرات چشم انداز شهری ما را با آغوش باز پذیرفته اند – یک مطالعه نشان داد که دو سوم نیویورکی ها معتقدند که این شهر “حق داشت خیابانهای خود را به روی اتومبیلها ببندد و آنها را برای عابران پیاده و رستورانها باز کند” – بسیاری اعتقاد داشته باشید که هنوز فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. و با تبدیل شدن خیابانهای باز و شاخه های مختلف آن به بخشهای دائمی چشم انداز نیویورک ، شهر در حال کار بر روی آن است.

دپارتمان برنامه ریزی شهری (DCP) و دپارتمان حمل و نقل (DOT) این هفته اعلام کردند که یک فرایند مشاوره عمومی را برای بهبود طرح ها و مقررات برای یک محیط غذاخوری در فضای باز دائمی آغاز می کنند.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT گفت: “رستوران های باز نه تنها به نجات تجارت رستوران های معروف نیویورک کمک کرد ، بلکه نشان داد که چگونه می توانیم خیابان خود را دوباره مرور کنیم.” “توسعه دستورالعمل های برنامه ریزی تضمین می کند که این برنامه اضطراری می تواند به یک قسمت دائمی شهر ما تبدیل شود و رستوران ها را در جوامع ما قرار می دهد تا این برنامه موفقیت آمیز باشد. ”

در حالی که رستوران های باز تحت دستور اقدام اضطراری توسط شهردار بیل دی بلاسیو در سال 2020 در بحبوحه همه گیری کرونا اجرا شد – شهردار گفته است که این برنامه به نجات حدود 100000 شغل کمک کرده است – شهر و قانونگذار اکنون در حال انجام وظیفه پیچیده تر هستند. پایدار ساختن آن این شامل تغییر متن نامگذاری است که بسیاری از شهرک نشینان از آن استقبال می کنند (در حال حاضر در معرض دید عموم است) که محدودیت های جغرافیایی در دسترس بودن کافه های کنار جاده ای را برطرف می کند.

وی افزود که افکار عمومی در تلاش است تا بفهمد چگونه می توان “این ترتیبات جدید را در محیط پیچیده خیابان های نیویورک ادغام کرد.” این سند با شش ماه آینده با رکوردهای جهانی و شخصی ارائه می شود – لیست این رویدادها در صفحه وب DOT و NYC Engage فهرست خواهد شد – با صدور دستورالعمل های طراحی جدید تا بهار 2022 به پایان می رسد.

یدانیس رودریگز ، رئیس کمیته حمل و نقل ، گفت: “موفقیت این برنامه باید ما را تشویق کند تا به کاوش و توسعه ابتکاراتی که به نیویورکی ها کمک می کند تا به خیابان های خود باز گردند ، ادامه دهیم.” ما می توانیم برنامه رستوران های باز را بهبود بخشیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که برای کسب و کارهای کوچک واقع در شهرهای دور دست ، اطلاع رسانی لازم را انجام می دهیم. “

بیشتر بخوانید: شهردار بعدی نیویورک چگونه برنامه خیابانهای باز ما را توسعه می دهد؟

البته در حال حاضر مجموعه ای از قوانین برای غذا خوردن در فضای باز وجود دارد – باید مسیر مشخصی برای عبور عابران پیاده وجود داشته باشد ، سازه ها نباید بسته شده یا در پیاده رو حفاری شوند ، هیچ ساختار درختی را نپوشانند یا مالش دهند ، شما نمی توانید شیرهای آتش نشانی یا علائم خیابان و غیره را مسدود کنید. برخی از مردم محلی از ساختارهای خارجی که بر مسائل زندگی در محله های آنها تأثیر می گذارد شکایت کرده اند و DOT می گوید قوانین جدید شامل مقررات بیشتر و بودجه جدید برای اجرا خواهد بود.

مناطق اصلی برای بازخورد از شهر این است که چگونه می توانند تعاملات ایمن بین شام ، رانندگان ، دوچرخه سواران و عابران پیاده را ترویج دهند. آنها همچنین می خواهند انطباق ADA را افزایش داده و تعداد سکوها و سطح شیب دار را افزایش دهند.

آنها همچنین به دنبال بهبود انواع سازه های مجاز هستند – در حال حاضر ، ساختمان های فرعی می توانند طیف وسیعی از سبک ها را شامل شوند ، از جمله تعدادی از عناصر طراحی ، که اضافات ناامن به عنوان “سقف سقف” ظاهر می شوند و برخی مستقیم هستند. چشم دار به نگاهی به برخی از سازه های غذاخوری در فضای باز در شهر می تواند راهی برای ایجاد نمای یا موقعیت یکپارچه تری برای آنها باشد.

اندرو ریگی ، مدیر اجرایی اتحادیه مهمان نوازی نیویورک می گوید ، در نهایت ، این امر در مورد یافتن تعادل قوانین است که برای خیابان های شهر “عادی ، پایدار و دگرگون کننده” خواهد بود. از آنجا که این چیزی نیست که هیچ کس در صنعت بخواهد آن را از دست بدهد: “او از نظر رستوران می داند که این غذا بسیار محبوب و بسیار مهم است.” “و اندازه گیری از افرادی که در هر پنج شهر غذا می خورند ، بسیار محبوب است.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *