kermanyy

Sunday, 24 October 2021

نیویورک برای حذف برنامه با استعداد و با استعداد شما

نیویورک برای حذف برنامه با استعداد و با استعداد شماشهردار بیل دی بلاسیو ، با استعدادترین و با استعدادترین برنامه شهر نیویورک را برای باهوش ترین دانش آموزان جوان اپل لغو کرد.

دو بلاسیو در اقدامی مهم در ماه های پایانی دولت خود در حال نهایی کردن برنامه انتخابی است که منتقدان می گویند به طور ناعادلانه از جوانان سفیدپوست و آسیایی آمریکایی و همچنین خانواده هایی که راهکار دارند حمایت می کند.

دانش آموزان عادی این برنامه در کلاس های یادگیری تسریع می مانند ، اما تا پاییز 2022 به طور کامل حذف می شوند و امتحان فعلی برای کودکان چهار ساله شهری را تکمیل می کنند.

این شهر اعلام کرد که یک مدل یادگیری تسریع شده جدید را برای همه دانش آموزان ارائه می دهد.

وزارت آموزش و پرورش می گوید که این امر تعداد مدارس ارائه دهنده آموزش سریع از 80 مدرسه فعلی را به هر 800 مدرسه با سطوح پایه افزایش می دهد.

این همچنین بیش از 26 برابر آنچه بسیاری از دانش آموزان بسته به شهر می توانند بدست آورند – از 2500 تا 65000 مهد کودک در شهر.

همه 4000 مربی مهد کودک نیاز به آموزش اضافی برای آماده سازی دارند و این شهر معلم های بیشتری را استخدام می کند که در زمینه یادگیری سریع در مناطقی که برنامه های با استعداد کمی وجود داشت آموزش دیده اند.

هفت تیم متخصص نیز برای کمک به اجرای پیشنهادات جدید در دسترس خواهند بود.

همه دانش آموزانی که وارد سطح سوم می شوند اکنون در موضوعات مختلف خط خطی خواهند شد تا ببینند آیا از راهنمایی های شتابدهنده خاصی بهره مند خواهند شد یا خیر ، اما بسته به برنامه ، در کلاس های معمولی باقی خواهند ماند.

ماژول تسریع شده همچنین بر مهارت های دنیای واقعی تمرکز می کند ، با موضوعاتی مانند برنامه نویسی ، روباتیک و حتی کاربردهای اجتماعی.

این تغییر بنیادی پس از آن صورت می گیرد که منتقدان از مدل فعلی به دلیل طرفداری از دانشجویان سفیدپوست و آسیایی آمریکایی که حدود 75 درصد از سیستم G&T را تشکیل می دهند ، انتقاد کردند.

منتقدان همچنین گفته اند که این امر به طور ناعادلانه به نفع خانواده های ثروتمندی است که قادر به پرداخت هزینه معلم برای کمک به آماده سازی کودکان چهار ساله خود برای قبولی در امتحانات هستند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *