kermanyy

Friday, 22 October 2021

هجده بازیکن NBA در طرح کلاهبرداری بیمه گرفتار شده اند

هجده بازیکن NBA در طرح کلاهبرداری بیمه گرفتار شده اند


وکیل ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک روز پنجشنبه اعلام کرد که 18 بازیکن NBA به اتهام کلاهبرداری از برنامه مزایای سلامتی لیگ بسکتبال بازداشت شده اند.

یک دادستان فدرال گفت که گروه جانبازان NBA تقریبا 4 میلیون دلار فاکتور کلاهبرداری برای کارهای پزشکی و دندانپزشکی ارائه کرده اند که هرگز دریافت نکرده اند. طبق حکم ، بین 2017 تا 2020 ، این صندوق حدود 2.5 میلیون دلار به متهمان پرداخت کرد.

ظاهراً این طرح توسط ترنس ویلیامز آغاز شد ، یک چشم انداز امیدبخش برای نیوجرسی نتز ، که بعد از چهار سال لیگ را ترک کرد.

مدافعان برجسته عبارتند از گلن “بیبی بیبی” دیویس و تونی آلن ، که هر دو در تیم قهرمانی سلتیکس NBA 2008 بازی کردند.

آنتوان رایت ، کریس داگلاس روبرتز ، سی جی واتسون و آلن اندرسون بازیکنان سابق نتز به همراه ستاره دبیرستانی نیویورک سباستین تلفیر و پسر عموی استفون ماربری نیز بازداشت شدند. آنتونی آلن ، یکی دیگر از اعضای تیم سلتیکس 2008 و همسرش نیز در شکایت ذکر شده بودند.

گفته می شود ویلیامز در ازای ارائه فاکتورهای کاذب برای خدماتی مانند جراحی دندان و ویزیت های کایروپراکتیک ، 230 هزار دلار از بازیکنان دریافت کرده است. به گفته دادستان ، این طرح مبلغ 320،000 دلار به برخی بازیکنان پرداخت کرده است.

این طرح پس از آنکه دادستان های فدرال تأیید کردند که برخی بازیکنان خارج از کشور بودند در زمانی که قرار بود در جلسات پزشکی و تناسب اندام حضور داشته باشند ، بیرون آمد.

به گفته دادستان ، برخی از بازیکنان فاکتورهایی را صادر کردند که نشان می داد دندانپزشکی مشابهی در همان تاریخ در دندان های یکسان انجام شده است.

به گفته آدری استراوس ، دادستان ایالات متحده ، حداقل 16 نفر از متهمان از صبح پنجشنبه در بازداشت بودند. Telfair در دادگاه نیویورک به نمایش گذاشته می شود و انتظار می رود بقیه در سایر حوزه های قضایی ظاهر شوند.

اشتراوس گفت: “آنها باید پاسخگوی نقض بزرگ قانون باشند.”

هنوز مشخص نیست که آیا بازیکنان توسط وکلا حضور دارند یا خیر.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *