kermanyy

Sunday, 24 October 2021

هریس هنگام ملاقات مقامات مکزیک در زمینه مهاجرت از نانوایی Tonnie’s Minis در نیوآرک دیدن می کند

هریس هنگام ملاقات مقامات مکزیک در زمینه مهاجرت از نانوایی Tonnie’s Minis در نیوآرک دیدن می کند


کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، “تزار مرزی” دولت بایدن ، روز جمعه نمونه ای از اجناس را در نانوایی ایالت نیوجرسی گرفت – در حالی که دیگر مقامات کاخ سفید با همتایان مکزیکی خود برای مقابله با بحران جاری مهاجرت غیرقانونی دیدار کردند.

هریس در گاردن ایالت بود تا بودجه 3.5 میلیارد دلاری رئیس جمهور بایدن را خرج کند و واکسن های کووید -19 را تحت فشار قرار دهد هنگامی که دهانه را مجبور به توقف در نیوآرک کرد.

رئیس جمهور در 24 مارس به هریس حمله کرد تا نقطه مذاکرات دولت با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی در مورد کند شدن موج مهاجران غیرقانونی در عبور از مرز ایالات متحده باشد.

بایدن در آن زمان گفت: “وقتی او صحبت می کند ، به جای من صحبت می کند.” وی گفت: او می داند چه می کند و امیدوارم بتوانیم این کار را پیش ببریم. “

با این حال ، به استثنای یک سفر سنگین به مکزیک و گواتمالا در اوایل ماه ژوئن و یک سفر کوتاه به ال پاسو در پایان همان ماه ، هریس علناً از این موضوع اجتناب کرد – آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی آلمان را به عنوان چهره سیاست های مهاجرت ترک کرد. اداره

سناتور کوری بوکر (سمت چپ) معاون رئیس جمهور هریس را در بازدید از نانوایی همراهی کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مایورکاس و دادستان کل مریک گارلند از جمله مقامات ارشد ایالات متحده به رهبری آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه بودند که روز جمعه با مقامات مکزیک دیدار کردند.

بلینکن قبل از رهبری بقیه اعضای هیئت با دیگر مقامات مکزیکی به رهبری مارسلو ابرارد وزیر امور خارجه با رئیس جمهور آن کشور ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، دیدار کرد.

بلینکن در یک کنفرانس مطبوعاتی با ابرارد ، گفت که مذاکرات “ثمربخش” بوده و توضیح داد که این گروه بر سه موضوع اصلی مربوط به ایالات متحده ، مکزیک و مرز آنها متمرکز شده است. این مسائل عبارت بودند از: سلامت و ایمنی شهروندان هر کشور. مخالفت با قاچاق مواد مخدر ، اسلحه و انسان ؛ و همکاری برای متوقف کردن پول و همکاری برای تحقیق و تعقیب فعالیتهای جنایی سازمان یافته.

وزیر امور خارجه گفت که او می خواهد ایالات متحده و مکزیک نه تنها “برای مدرن سازی اجرای قانون بلکه برای تقویت سلامت عمومی ، حاکمیت قانون و فرصت های گسترده اقتصادی” با یکدیگر همکاری کنند.

این سفر زمانی روی داد که واشنگتن اگزامینر گزارش داد که مقامات آمریکایی در حال نظارت بر حدود 20000 مهاجر هاییتی هستند که در کلمبیا گردهم آمده اند و تصور می شود که خود را برای نامزدی در مرز آماده می کنند.

حتی در نیوجرسی ، هریس نمی تواند به طور کامل از مسئله مهاجرت فرار کند.

NJ.com گفت ، حدود 30 مهاجر و دانش آموز غیرقانونی در خارج از مرکز مراقبت از کودکان هریس در لیتل فالز حاضر شدند ، جایی که وی لایحه هزینه های اجتماعی بزرگ را که توسط کاخ سفید و دموکرات ها حمایت می شد ، کنار گذاشت.

معترضان از معاون رئیس جمهور خواستند تا از راه شهروندی در قوانین پیشنهادی حمایت کند. چند تلاش پارلمان سنا توسط مجلس سنا برای افزودن چنین زبانی رد شده است.

معاون رئیس جمهور هریس در حالی که پس از بازدید از سایت واکسن COVID-19 در نیوجرسی متوقف شد ، با دانشجویی صحبت می کند.
معاون رئیس جمهور هریس در حالی که پس از بازدید از محل واکسن COVID-19 در نیوجرسی متوقف شد ، با دانشجویی صحبت می کند.
EPA

ماریانا ولاسکز ، سازمان دهنده شکایت ، به فروشگاه گفت: “من به عنوان یک کارمند مراقبت بهداشتی ضروری در طول همه گیری ، همه روزه جان خود را به خطر می انداختم تا به باز ماندن کلینیک بهداشت کمک کنم.” اما من از جدا شدن از فرزندانم می ترسم. نیوجرسی خانه من است. ”

پس از خروج از مرکز نگهداری کودکان ، هریس قبل از توقف در نانوایی Tonnie Minis به توصیه سناتور کوری بوکر (D-NJ) ، که شهردار نیوآرک بود ، به محل واکسن COVID-19 در کالج اسکس رفت.

به گزارش NJ.com ، هریس چند کاپ کیک مخملی قرمز و برش های کیک هویج ، کیک نارگیل کاج و یک کیک اسفنجی با خامه شکلاتی خریداری کرد. فرماندار نیوجرسی فیل مورفی با چهار کاپ کیک رفت ، در حالی که بوکر وگان ترجیح داد وارد خانه نشود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *