هشدار در امارات/ یکپارچه منقل سوزی در آرامکو


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه های عربی گزارش دادند که پس اجتناب کرده اند عملیات نیروهای یمنی در عمق گرد و غبار عربستان، منقل در قدرت نفتی آرامکو در جده یکپارچه کشف شد.

رسانه های سعودی صبح در این زمان شنبه عکسها جدیدی اجتناب کرده اند حمله اثیری نیروهای یمنی به عمق سلطه عربستان سعودی که شاهد منقل سوزی فشرده در قدرت نفتی آرامکو در جده بود، آشکار کردند.

جامعه الحدث همراه خود منتشر شده خشمگین تصاویری اجتناب کرده اند پالایشگاه آرامکو در جده گفتن کرد که شعله های منقل {در این} قدرت می سوزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دود سیاه غلیظی تمام جهان را فرا گرفته است.

همزمان برخی دارایی ها اجتناب کرده اند دیدار محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی همراه خود رهبران ارشد ارتش عربستان خبر دادند.

الحدث به نقل اجتناب کرده اند افسران سعودی گزارش داد که باد در جده شعله های منقل را در قدرت نفتی آرامکو افزایش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگو اطفای منقل ادامه دارد در سطوح اولین است.

رسانه های عربی علاوه بر این گزارش دادند که پس اجتناب کرده اند هدف توصیه قدرت نفتی در عمق عربستان توسط نیروهای یمنی، مرحله آمادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمادگی در امارات مرتفع است.

ضیف الله الشامی، وزیر دانش یمن به عربستان سعودی اظهار داشت: «منقل منصفانه منقل است». [در آرامکو] وی افزود: این نماد اجتناب کرده اند محاصره مردمان یمن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی که محاصره برداشته نشود، همه مقامات ها {نمی توانند} به آن است بالا دهند.

پیش اجتناب کرده اند این دارایی ها آگاه به «المیادین» آگاه بودند که گزارش های بی سابقه ای اجتناب کرده اند سوختن درست قدرت آرامکو در جده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منقل سوزی آشکار شده است. (عمیق تا حد زیادی)

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول اصرار دهید