هفته {بیست و ششم} لیگ اول آرامش مجبور ملوان! نبرد ظریف خیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرمان جوهر


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته {بیست و ششم} لیگ عالی در روزهای دوشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه شنبه با بیرون حضور نیروی کار های اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم جدول برگزار تبدیل می شود. ملوان ۵۶ امتیازی که هدایت این مسابقات را برعهده دارد، این هفته باید برای تماشای تفریحی نیروی کار دوم مایس کرمان در مرحله نیمه باقی مانده جام حذفی مقابل نساجی مازندران آرامش تنبل. جذاب است که نیروی کار های سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم جدول در صورت پیروزی {در این} هفته به جایگاه این ۲ مدعی نمی رسند. به طور خاص این هفته آرمان گهر به مصاف نیروی کار سوم یعنی نیروی کار خیبر خرم آباد {می رود}. فینال حداقل نسبت به مدعیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالای جدول فوق العاده ظریف است. این دیدار روز سه شنبه برگزار تبدیل می شود با این حال ظریف ترین تفریحی هفته است.

۹ هفته به همان اندازه نوک رقبا های لیگ عالی باقی مانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج ۴ نیروی کار بالای جدول فوق العاده حائز اهمیت است ویژه به ویژه اینکه این ۴ نیروی کار به مصاف یکدیگر می الگو. نیروی کار پنجم جدول کلاس بندی پارس جنوبی نیز میزبان یازدهمین نیروی کار سایپا است، نارنجی پوشان تهرانی پس اجتناب کرده اند سقوط اجتناب کرده اند لیگ برتر به لیگ دسته اول، روز خوشی را سپری نکردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا برای حضور در ارتفاع امتحان شده می کنند. نیمی اجتناب کرده اند میز حیف است باشگاهی همراه خود چشم اندازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط صحیح در سایپا چنین زمانی داشته باشد. سایپا ۴ هفته است که قهرمان لیگ نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هفته برای کسب امتیاز کار سختی ممکن است داشته باشد.

در اهواز نیروی کار های ششم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شانزدهم جدول لیگ به مصاف یکدیگر خواهند سر خورد. استقلال خوزستان نتوانست نتایج خوشایند شخصی را در ابتدای فصل یکپارچه دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ۳۵ امتیاز همچنان در کلاس ششم قرار دارد. رایکا بابل که {برای زنده ماندن} در تقلا است نیز روز سختی ممکن است داشته باشد. در آستارا شاهد رقبا شهرداری آستارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری همدان خواهیم بود. نوک رافت، المدینه را در کلاس هفتم جدول محافظت کرد با این حال شهرداری همدان همراه خود ۱۰ امتیاز ۳۱ امتیازی است که رتبه قابل قبولی برای اولین حضور این نیروی کار در لیگ عالی است.

مایس شهربک نیروی کار هشتم جدول به مصاف نیروی کار شاهین شهرداری بوشهر {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست ندادن نیروی کار شاهین فوق العاده روی حیله و تزویر است! تیمی عجیب و غریب همراه خود هواداران زیادی که الان در لیگ عالی جاری خوشی نداشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان ذکر شد نقطه شکست به لیگ دسته دوم هستند. خوشه طلایی ساوه هم باید به مصاف استقلال ملاثانی برود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیروی کار هم برای ماندن در لیگ عالی امتحان شده می تنبل. ویستاتوربین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قشقایی اجتناب کرده اند نیروی کار های دوازدهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیزدهم جدول لیگ تولید دیگری نبرد دلالان جدول است.

این سیستم مسابقات به رئوس مطالب زیر است:

دوشنبه ۲۹ فروردین

شهرداری آستارا – شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا ادعا تبدیل می شود.
شمس آذر قزوین – ماشین سازی تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

ژنراتور ویستا تهران – قشقایی شیراز – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا ادعا تبدیل می شود.
استقلال خوزستان – رایکا بابل – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی آبدان

پارس جنوبی جم بوشهر – سایپا تهران – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی جم

شهر مس بابک – شهرداری شاهین بوشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهید سلیمانی بابک

سه شنبه ۳۰ فروردین

بلوک طلایی شفاک – استقلال ملاثانی – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا ادعا تبدیل می شود.

خیبر خرم آباد – آرمان گهر سیرجان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید