هفته دوم لیگ یک سایپا در آستارا و جدال فجرسپاسی و خیبر خرم آباد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بازی های هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال روز جمعه برگزار می شود. حساس ترین بازی در شیراز بین فجرشهید سپاسی و خیبر خرم آباد برگزار می شود. فجری در این فصل به لیگ یک سقوط کرده است و خیبر خرم آباد نیز خود را مدعی اصلی صعود می داند. هر دو تیم در هفته اول به تساوی رسیدند و حالا به دنبال اولین برد خود هستند.

سایپا که در هفته اول برد خوبی داشت، میهمان شهرداری آستارا است. هر دو تیم فصل گذشته در دو بازی خانگی به تساوی بدون گل رضایت دادند. شهرداری آستارا در هفته اول مقابل مس رفسنجان به تساوی بدون گل دست یافت. البته فصل گذشته گفته شد شهرداری آستارا به دلیل بازی نکردن در هفته گذشته سه امتیاز منفی در کارنامه خود در این فصل ثبت خواهد کرد.

پارس جنوبی هفته گذشته با دفاعی محکم در خرم آباد مقابل خیبر یک امتیاز کسب کرد و این هفته به مصاف مس شهربابک می رود. پارس جنوبی سابقه حضور در لیگ برتر را دارد و شاید در این فصل برای بازگشت به سطح اول فوتبال کشور تلاش کند هرچند رقابت سختی را پیش رو دارد.

شمس آذر با ۴ گل تیم خوشه طلایی ساوه را شکست داد و قهرمانی را محکم آغاز کرد و حالا میهمان تیم بابل دریا است. سعید دخی سرمربی شمس آذر به دنبال اثبات شایستگی های خود در عرصه مربیگری است و در صورت پیروزی شمس آذر در این هفته این تیم قزوینی به تدریج خود را به عنوان کاندید معرفی می کند.

امید وحدت خراسان هفته گذشته به دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالات با نتیجه ۳ بر صفر شکست انضباطی را متحمل شد. این تیم که شهر خودرو سابق است قرار است در هفته دوم میزبان تیم تازه متحد شده خلیج فارس ماهشهر باشد. خلیج فارس ماهشهر فصل گذشته در لیگ دو حضور داشت اما در جام حذفی شگفتی ساز شد.

خوشه طلایی ساوه با مهدی پاشازاده در هفته اول شکست سنگینی را متحمل شد و این هفته شانس دارد تا مقابل تیم تازه وارد چادرملو اردکان دوباره آبروی خود را بازگرداند.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

جمعه ۱۱ سپتامبر

آرمان گوهر سیرجان – چوکا تلاش/ ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه امام علی سیرجان

شهر خودرو مشهد – خلیج فارس ماهشهر / ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه سامان الائمه مشهد

رایکا بابل – شمس آذر قزوین / ساعت ۱۸:۴۵ ورزشگاه شهدا ساری

فجر سپاسی شیراز – خیبر خرم آباد / ساعت ۱۸:۴۵ ورزشگاه حافظیه شیراز

شهرداری آستارا – سایپا تهران / ورزشگاه وحدت آستارا ساعت ۱۹:۰۰

شهرداری همدان – وان پارس اصفهان / ساعت ۱۹:۰۰ ورزشگاه حاجی بابایی همدان

خوشه طلایی ساوه – چادرملو اردکان / ساعت ۱۹:۰۰ ورزشگاه یادگار امام قم

پارس جنوبی جم – مس شهربابک / ساعت ۱۹:۱۵ ورزشگاه تختی جم

استقلال ملاثانی – استقلال خوزستان / ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه فوتبال اهواز

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید