kermanyy

Sunday, 24 October 2021

هند: امتحانات هیئت مدیره CBSE آفلاین می شود و برگه تاریخ در 18 اکتبر منتشر می شود – اخبار

هند: امتحانات هیئت مدیره CBSE آفلاین می شود و برگه تاریخ در 18 اکتبر منتشر می شود – اخباربه گفته هیئت مرکزی آموزش متوسطه روز پنجشنبه (CBSE) ، امتحانات هیئت مدیره دوره اول پایه 10 و 12 بصورت آفلاین بین نوامبر و دسامبر برگزار می شود و برگه اطلاعات آن در 18 اکتبر منتشر می شود. به هیئت مدیره اعلام کرد که امتحانات از نوع عینی بوده و مدت زمان آزمون ها 90 دقیقه خواهد بود. با توجه به فصل زمستان ، امتحانات به جای ساعت 10.30 صبح از ساعت 11:30 شروع می شود.

انشعاب جلسه دانشگاهی ، انجام دو امتحان نهایی و ساده سازی برنامه درسی بخشی از برنامه ارزیابی ویژه امتحانات هیئت پایه دهم و دوازدهم در سالهای 2021-22 بود که توسط CBSE در ماه ژوئیه از دیدگاه Covid اعلام شد. -19 همه گیری

“پس از امتحانات سه ماهه 1 ، نتایج را به صورت نمرات کسب شده اعلام می کنید. پس از ترم اول ، هیچ دانش آموزی در دسته پاس ، محفظه و تکرارهای اساسی قرار نمی گیرد. نتایج نهایی بعد از سه ماهه اول و دوم آزمون اعلام می شود. “

“امتحانات عملی یا ارزیابی داخلی قبل از پایان امتحانات ترم اول در مدارس تکمیل می شود. نمرات تعیین شده 50٪ کل نمرات ذکر شده در برنامه درسی خواهد بود. وی افزود: مدارس به طور جداگانه در مورد طرح کامل مطلع می شوند تا بتوانند آمادگی های لازم را انجام دهند.

برداوا همچنین گفت که بررسی سه ماهه دوم در مارس-آوریل 2022 انجام می شود و آیا عینی یا ذهنی بودن آن بستگی به وضعیت کووید در کشور دارد.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *