هواداران تهرانی; سخت کوش و بی رحم/ چه کسی جایگزین عنایتی می شود؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال هواداران تهران که در این فصل به لیگ برتر صعود کرده بود، رکوردی از خود بر جای گذاشت. کسب مقام یازدهمی تیم رضا عنایتی در اولین حضور خود در لیگ برتر نتیجه خوبی است زیرا آنها طرفدار باشگاهی بودند که رضا عنایتی ایجاد کرد و به لیگ برتر آورد. هوادار ارغوانی از اولین بازی خود در لیگ برتر مقابل استقلال نشان داد که تیمی منسجم و تاکتیکی است. تیمی که فوتبال تهاجمی و تماشاگر پسند بازی می کند و مورد احترام قشر فوتبالی هم هست.

این هوادار شخصیت تیمش را از رضا عنایتی گرفت، تیمی سخت کوش و بی رحم که بازیکنانش روی فوتبال تمرکز داشتند تا حاشیه های ویرانگر، تیمی که می توان آن را شاخه استقلال نامید. علاوه بر عنایتی که سابقه حضور در استقلال را داشت، سایر بازیکنان این تیم مانند داریوش شجاعیان و بابک مرادی نیز حضور داشتند. این هوادار یکی از معدود باشگاه های خصوصی فوتبال کشور است که در پایان رقابت های قهرمانی بحث فروش امتیاز خود به تیم هایی مانند سایپا را مطرح کرد اما در نهایت مدیران این باشگاه اعلام کردند که در این مسابقات نیز حضور خواهند داشت. لیگ برتر فصل آینده. .

عنایتی در پایان فصل مجبور به عمل جراحی زانو می شد، اما پس از عمل جراحی به طور مرتب روی نیمکت و نیمکت تیم حاضر می شد و در نشست های خبری قبل و بعد از بازی نیز حضور داشت. عنایتی از معدود این افراد است چهره ها استقلال با اکثر پیشکسوتان این تیم از رابطه نزدیک با قلعه نویی گرفته تا دوستی با فرهاد مجیدی رابطه خوبی دارد. تنها مجموع او در این فصل با منصوریان بود که آن هم به خاطر بازی هفته بود.خر رخ داده است.

هواداران با ۸ برد، ۱۰ تساوی و ۱۲ باخت در این فصل بالاخره به پله یازدهم جدول لیگ رسیدند. ظاهرا هیچ یک از شکست های هواداران به جز آخرین شکستی که بدون بازی مقابل صنعت نفت آبادان رقم خورد، برای عنایتی تلخ و گزنده نبود زیرا این تیم برای بازی به آبادان سفر کرده بود، اما ورزشگاه به یکباره تغییر کرد و عنایتی دیو را به بازگشت ترجیح داد. بدون مسابقه به تهران رسید و در نهایت تیم هواداران با رای فرد کمیته انضباطی ۳ بر صفر شکست خورد.اکثریت ویژگی لیگ برتر بیست و یکم تعیین برنده خارج از زمین و توسط قوه قضائیه فوتبال است!

عنایتی در روزهای اخیر اعلام کرد که سهیل مهدی مدیر مسابقات یکی از عوامل یازدهم شدن تیمش در این فصل بود که تیم هواداران برای بازی به خوزستان سفر کردند و در نهایت اعلام کرد که از این هوادار جدا می شود. حامیانی مطرح شد، از ساکت الهامی گرفته تا فراز کمالوند و علیرضا منصوریان!

اگر این تیم بخواهد فصل آینده شرایط بهتری داشته باشد، قطعا باید شرایط بهتری داشته باشد زیرا این تیم تهرانی نیز در تعیین ورزشگاه میزبان خود دچار مشکل شد و در برخی از دیدارها در ورزشگاه انقلاب کرج حریفانی را پذیرفت و سپس به ورزشگاه شهید دستگردی تهران آمد. همچنین توجه داشته باشید که موضوع زیرساخت و سخت افزار مهم استاکثریت مشکلات فوتبال حرفه ماست وگرنه فوتبال ما با پرداخت حقوق بازیکنان و مربیان تقریبا مثل تیم های مطرح اروپایی عمل می کند!

پایان پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید