هک سایت های بنادر مهم تحت اشغال رژیم صهیونیستی


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک روزنامه رژیم موقت صهیونیستی شامگاه سه شنبه به وقت تهران اعلام کرد که سایت دو بندر مهم در فلسطین اشغالی توسط هکرهای منتسب به حامیان فلسطینی هک شده است.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» نوشت: گروهی از هکرهای حامی فلسطین به نام «تیم اسرارآمیز بنگلادش» مدعی شدند که به وب سایت های بندر ایلات و بندر اشدود نفوذ کرده اند.

این روزنامه مدعی شد که در حال حاضر مشخص نیست که آیا این گروه موفق به سرقت اطلاعات شخصی کاربران شده است یا خیر.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» اخیرا با اشاره به حمله هکری اخیر به شبکه فاضلاب یکی از شهرهای فلسطین اشغالی نوشت که کارشناسان هشدار می دهند بسیاری از سامانه های زیرساختی اسرائیل در بحبوحه جنگ های سایبری لو رفته است.

تام الکساندرویچ، رئیس تیم حفاظت سایبری فعال در مقام سایبری اسرائیل، توضیح داد: «نقطه ضعفی که به طور مداوم در بسیاری از حوادث اخیر مشاهده می‌کنیم این است که می‌توان از این واحدهای پایانه راه دور، که شامل سیستم‌های امنیتی مدرن نیستند، استفاده کرد. توسط یک هکر که از طریق اینترنت به آنها دسترسی دارد و به او اجازه می دهد آنها را کنترل کند و نحوه کار آنها را تغییر دهد.”

او افزود که این اغلب به دلیل ترکیبی از فقدان آگاهی و کمبود منابع انسانی خاص است.

چندی پیش گروهی از هکرهای عراقی به نام «الطاهره» سایت سه شرکت صهیونیستی را تخریب و در صفحه اول عکس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سرود الحشد الحشد الشعبی را منتشر کردند. -شعبی درباره این شهید بزرگوار.

در این حمله هکری هفت وب سایت شرکت های فعال در زمینه فروش قطعات الکترونیکی و خرید آنلاین مورد حمله قرار گرفتند. (جزئیات بیشتر)

علاوه بر گروه های هکر عراقی، گروه هکر «آسای موسی» نیز بارها به تاسیسات و پایگاه های رژیم صهیونیستی و تلفن های همراه فرماندهان نظامی آن رژیم نفوذ کرده است. در همین راستا، چندی پیش گروه هکری موسوم به «آسای موسی» ویدئویی از به دست آوردن شماره تلفن سخنگوی سابق رژیم صهیونیستی، فرمانده سابق جبهه شمال در سرزمین‌های اشغالی و رئیس سابق رژیم صهیونیستی منتشر کرد. MIA» واحد سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد).

انتهای پیام.
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید