kermanyy

Sunday, 24 October 2021

هیئت WHO برای بررسی ریشه های Covid -19 ، سایر عوامل بیماری زا – اخبار

هیئت WHO برای بررسی ریشه های Covid -19 ، سایر عوامل بیماری زا – اخبار26 متخصص گروه مشورتی علمی جدیدی را تشکیل می دهند که برخی از آنها در تحقیقات قبلی ووهان شرکت کرده اند

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه 26 متخصص را برای تشکیل گروه مشورتی علمی جدید خود در مورد منشاء عوامل بیماری زای جدید پیشنهاد کرد ، از جمله چندین نفر که در ماموریت خود در ووهان چین تحقیق کردند تا منبع ویروس SARS -CoV را بررسی کنند. -2.

این بیانیه 26 عضو پیشنهادی را قبل از یک دوره مشاوره عمومی دو هفته ای تعیین می کند ، از جمله ماریون کوپمنس ، تیا فیشر ، هونگ نگوین و یانگ یونگوی ، کارشناس بهداشت حیوانات چینی ، که امسال در تحقیقات مشترک شرکت کرده اند.

وی گفت: “درک اینکه عوامل بیماری زای جدید از کجا می آیند برای جلوگیری از شیوع بیماری های آینده با پتانسیل همه گیر و همه گیر ضروری است و نیاز به تجارب گسترده ای دارد. ما از تجربیات متخصصانی که برای SAGO از سراسر جهان انتخاب شده اند بسیار خوشحال هستیم.” ژنرال تدروس ادهانوم غبریسوس در بیانیه ای گفت:

سازمان بهداشت جهانی در ماه اوت گذشته این طومار را راه اندازی کرد و گفت که بدنبال بزرگترین دانشمندان علمی است تا به آنها در مورد تحقیقات در مورد عوامل بیماری زای خطرناک جدید که از حیوانات به انسان پرش می کنند و ممکن است باعث همه گیری بعدی شود ، مشاوره دهد.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *