kermanyy

Friday, 22 October 2021

هیولای “حلقه ها” از هاروی واینستاین الگو گرفته است

هیولای “حلقه ها” از هاروی واینستاین الگو گرفته است


سه گانه تحسین شده پیتر جکسون “ارباب حلقه ها” امسال 20 ساله می شود – و ستاره ایلیا وود مصمم است که این فیلم را به اشتراک بگذارد.

این زن 40 ساله گفت که لباس عجیبی اورک شبیه هاروی واینستین تهیه کننده ننگین فیلم بود و در قبال صحبت های خشن در مورد این فیلم صحبت کرد.

وود ، بازیگر فرودو در فیلم حق رای دادن ، با پادکست داکس شپارد “متخصص صندلی” به بحث در مورد اخباری که حاوی فیلم فانتزی و ماجراجویی بود پرداخت.

حق رای دادن “LOTR” بر اساس کتابهای نویسنده JRR تالکین بود و شرکت تولید کننده واینستین Miramax سپس حقوق این ادبیات را خریداری کرد.

جکسون 59 ساله دید ویژه ای برای فیلم ها داشت. با این حال ، در اواسط دهه 1990 ، به نظر می رسید که فیلم ها آنطور که می خواهند ساخته نمی شوند ، بنابراین کارگردان از واینستین 69 ساله خواست تا آنها را به استودیوی دیگری ببرد.

“و میرامکس گفت:” ما فقط آن را در عوض به شما پس می دهیم ، اما دو چیز باید اتفاق بیفتد. یکی: باید این آخر هفته را تنظیم کنید. و دو: هر کس موافقت کند ، باید هر سه کار را یکجا انجام دهد. “” به گفته شپرد ، یکی از طرفداران حرفه ای فیلم ها.

وود توضیح داد: “پنجره زمان دیوانه کننده بود.” بازیگر فیلم “ویلفرد” ادامه داد: جکسون دور هالیوود رفت و قرارداد با باب شای ، بنیانگذار سینمای نیو لاین ، “که گفت:” ما باید سه کار را انجام دهیم “، که ناجوانمردانه است را کنار گذاشت. وی گفت: میرامکس معتقد بود که در جهنم هیچ شانسی وجود ندارد. ”

اما این سه گانه از سال 2001 تا 2003 در سینماها منتشر شد و همچنین پیش درآمد سه گانه “هابیت” را ایجاد کرد. ”

وود در سه گانه “ارباب حلقه ها” و همچنین پیش درآمد “هابیت: یک سفر غیرمنتظره” ظاهر شد. ”
گتی ایماژ برای Tribeca Festiva

و آن موقع بود که وود سپس به یاد داپلنگر واینستین افتاد.

“خنده دار است – اخیراً در مورد این موضوع صحبت شده است زیرا Dom [Monaghan] و بیل [Boyd, who played Hobbits Merry and Pippin in the movies] شما یک پادکست دارید ، “پیاز دوستی”. آنها با شان استین صحبت می کردند [who played Samwise] وود در مورد اولین خاطره خود از ورود به نیوزلند گفت. “او این ماسک های اورک را دید. و یکی از ماسک های اورک – و من این را به وضوح به خاطر دارم – طوری طراحی شده بود که شبیه هاروی واینستین به عنوان نوعی از هواداران شما باشد.

وود به شوخی گفت: “من فکر می کنم مشکلی نیست که در مورد آن صحبت کنیم – پسر پادشاه زندانی است.” “F – k dha”

هاروی واینستاین
واینستین در مارس 2020 به 23 سال زندان محکوم شد.
AP

واینستین در حال حاضر به دلیل تجاوز جنسی و یک رابطه جنسی 23 ساله محکوم می شود.

ماه گذشته ، رئیس سابق شرکت Weinstein به درخواست آنجلینا جولی مبنی بر اینکه وی مجبور است از ملاقات با حرفه قبلی خود “فرار” کند ، پاسخ داد. واینستین در آن زمان در بیانیه ای گفت: “این تبلیغات بسیار فریبنده و تبلیغاتی است.” “شما آنجلینا جولی هستید ، من مطمئن هستم که همه مردان و زنان جهان به شما علاقه مند هستند. آیا همه جهان به شما حمله می کنند؟ “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *