kermanyy

Saturday, 23 October 2021

واکسن COVID مطابق دستور کارکنان مدارس دولتی نیویورک است

واکسن COVID مطابق دستور کارکنان مدارس دولتی نیویورک است


روز دوشنبه ، کارکنان مدارس دولتی نیویورک باید اولین دوز واکسن COVID-19 را دریافت کنند ، که باعث افزایش شدید واکسن در بین مربیان شد. مقامات گفتند که طی 10 روز گذشته 18000 کارگر واکسینه شده اند.

در حال حاضر ، 95 درصد از حدود 148،000 کارمند آموزش و پرورش حداقل یک بینش دارند.

پس از اجرایی شدن فرمان کارکنان مراقبت های بهداشتی در هفته گذشته ، شهر شاهد افزایش مشابهی در واکسن ها بود. شهردار بیل دی بلاسیو صبح امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی از فرمانداران و شهرداران این کشور خواست که از آنها پیروی کنند. وی گفت: “این دستورات را اجرا کنید.” “آنها کار میکنند.” میگل کاردونا ، وزیر آموزش ایالات متحده به کنفرانس مطبوعاتی پیشنهاد واکسن شهر پیوست. او گفت: “شما درست کار می کنید.”

بسیاری از والدین به خاطر واکسن مورد تحسین قرار گرفته اند و می گویند این امر باعث می شود که آنها نسبت به اعزام فرزندان خود به مدرسه احساس امنیت بیشتری کنند. صدراعظم میشا پورتر گفت: “این بدان معناست که حباب ایمنی در اطراف کودکان ما وجود دارد.”

اما این فرمان همچنین کمی غوغا ایجاد می کند. هنوز هزاران کارمند بخش آموزش وجود دارد که واکسن نمی گیرند و از ورود آنها به محل جلوگیری می شود. هفته هاست که مدیران نسبت به کمبود کارکنان هشدار می دهند. روز دوشنبه ، هزاران مامور و کارمند ستاد به کلاس های درس فرستاده شدند. مدیران متعدد گفتند که آنها توانستند کارکنان خود را بدون هیچ زحمتی در مدارس خود حفظ کنند. اما تلاش برای پوشش کلاسها باعث شد معلمان موضوعات ، نمرات و گروهها را خارج از مجوز خود تدریس کنند.

جنی اوتینگر ، هماهنگ کننده تدریس در برانکس که مربیان 3K و پیش دبستانی است ، به اتاق آموزش ویژه کلاس هفتم منتقل شد ، جایی که قرار بود ریاضی تدریس کند. اما او گفت که برای تحصیلات ویژه یا ریاضی مجوز ندارد.

او می افزاید: “این برای بچه ها خوب پیش نرفت.” “همه معلمان باید ایمن شوند اما باید توسط یک فرد واجد شرایط جایگزین شوند [to replace those who are not]به کودکان به پشتکار زیادی نیاز دارند ، به ویژه پس از یک سال عدم حضور در کلاس درس. “

اوتینگر می گوید: “من از نتیجه راضی نیستم ، هر چند که با گل موافقم.”

یکی از والدین ، ​​که خواست نامش فاش نشود ، گزارش داد که کودکستان او مبتلا به اوتیسم صبح امروز توسط معلم جدید فرستاده شده است و چند ساعت بعد به کلاس دیگری نقل مکان کرده است. او گفت که اکنون با یک سازمان غیرانتفاعی برای شناسایی گزینه های مدرسه خصوصی برای فرزندش کار می کند. “مایه تاسف است که مدارس قادر نیستند از حمایت مورد نیاز خود به طور خاص برای کودکان با نیازهای ویژه برخوردار شوند. قرار دادن کارکنان غیر مجاز در کلاس های آموزشی با کودکان [with] نیازهای واقعی نه تنها خطرناک نیستند بلکه کاملاً سهل انگار هستند. “

شهردار بلاسیو تأکید کرد که هزاران نماینده آماده رفتن هستند – بیش از 9000 معلم و 5000 حرفه ای – و شهر قصد دارد برای جذب آنها در پست ها به آنها مبلغ بیشتری بپردازد. با این حال ، تعدادی از مدیران به WNYC / Gothamist گفتند که آنها حتی قبل از اجرای دستور واکسن ، در دستیابی به مشارکت مشکل داشتند.

اصول همچنین هشدارهایی در مورد کمبود کارکنان غیر نظارتی ، از جمله نمایندگان ایمنی مدارس و کارکنان کافه ها با سطوح پایین واکسیناسیون ، داده اند. در روز دوشنبه ، حدود 84 درصد از نمایندگان ایمنی مدارس یک گلوله دریافت کردند ، اما امروزه مدارس با چندین نماینده ایمنی معمولاً تعداد کمتری دارند. با این حال ، پورتر گفت که اداره آموزش اطمینان داده است که همه مدارس دارای امنیت هستند. او گفت: “ما کارکنان غیر مدرسه ای را به ساختمان های مدرسه جذب کردیم.”

به بیش از 500 کارمند محل اقامت پزشکی یا مذهبی داده شده است ، به این معنی که حقوق آنها همچنان ادامه خواهد داشت اما باید در خارج از مدرسه کار کنند. سایر کارگران واکسینه نشده باید مرخصی بدون حقوق بگیرند – و ممکن است بیمه درمانی خود را حفظ کنند – یا ممکن است بازنشسته شوند. شهردار بلاسیو گفته است که او دوست ندارد به مردم شلیک کند ، او می خواهد که آنها واکسن را دریافت کنند و در صورت انجام این کار ، آنها می توانند به کار خود بازگردند.

از مدارس خواسته شد تا درب منزل دارای فهرستی از کارکنانی باشند که نمی توانند وارد شوند ، حتی اگر این کارکنان در آخر هفته واکسینه شوند و در صورت اثبات مدارک ، می توانند وارد ساختمان شوند. پورتر گفت: “مردم صبح امروز با کارت های واکسن حاضر می شوند.” دی بلاسیو با تاکید بر تأثیر سفارشات در جاهای دیگر ، گفت که انتظار می رود کارکنان بیشتری نظرات خود را دریافت کرده و به زودی به سر کار بازگردند.

این داستانی است که در حال پیشرفت است و به روز خواهد شد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *