واکنش صدا و سیما در حاشیه برنامه خندوانه: منعی برای پخش اسامی نداریم


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس ، در جریان مسابقه قطی بازی دیشب یکی از عناوین مورد استفاده کامران تفتی، شرکت کننده در این مسابقه حذف و دیگری به نام جایگزین آن شد. نام «واریا» از صفحه بازی حذف شد و نام «وحید» جایگزین آن شد.

از شب گذشته این نکته باعث گمانه زنی هایی شده و برخی با تصمیم مدیران زنجیره نسیم به فکر جایگزینی «وحید» به جای «واریا» افتاده اند. در حالی که طبق اعلام شبکه نسیم، این شبکه هیچ محدودیت و ممنوعیتی برای پخش اسامی افراد در این برنامه نداشت.

در اطلاعیه روابط عمومی این شبکه آمده است:

«در پی رویدادی که در مسابقه «قطی بازی» در برنامه خندوانه شب گذشته پنج شنبه ۲ تیرماه پخش شد، به اطلاع عموم مردم عزیز و مطالبه گر شبکه نسیم می رسانیم که این شبکه هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی برای پخش ندارد. اسامی افراد خاص و تصمیم گرفته شد سلیقه و نظر گروه سازنده سریال خنده دار است و ربطی به سیاست های شبکه سیما و نسیم ندارد.

روابط عمومی شبکه نسیم.

لازم به ذکر است، رامبد جوان امروز با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود، به دلیل کسب مجوز پخش برنامه، عدم ایجاد مشکل در روند امتیازدهی مسابقات و نتیجه، نام «وحید» را به جای «واریا» جایگزین کرد. مشاوره و توافق با اعضای تیم و شرکت کنندگان.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید